Обновено
Џек Russel Terrier Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик со Слама - Куче Кучешки пет Црвени 32 оз Обичај

Џек Russel Terrier Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик со

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 959.52

Овие шишиња со вода имаат трајна ласерска врежани слика со факултативниот сопствен текст да се направи тоа персоналните само за вас или вашите најблиски.Поларните Камила drinkware е направен со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба за да се обезбеди одлична топлина и ладно задржување.Капакот карактеристики флип врвот, мека гума прст задржете, и крути и отстранлив слама за лесно чистење.Сите гравирање и прилагодување (ако е применливо) се прават токму тука, во Лос Анџелес, CA.На ласерско гравирање отчукувања перформанси на едноставен налепница или decal на шише.. сликата е постојана.Поларните Камила drinkware е BPA и да доведе бесплатно со перформанси кои ривали или ритам на конкурентски брендови на drinkware.Не машина за миење садови безбедно.Два пати на топлина и ладно задржување на стандардни туристички кригла. 32 унца димензии се 3.70 инчи со 3.70 инчи од 10.25 инчи.Сите предмети се со гордост lasered/прилагодена во Лос Анџелес, CAThe производ е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила шише за вода со трајна ласерска врежани уметнички дела.Не се решат за винил налепница или евтини decal.. добиете вистински договор.На шише за вода е BPA-free и, но не и машина за миење садови безбедно.Миење на рацете се препорачува.Поларните Камила drinkware е направен со двоен ѕид, вакуум изолирани изградба за да се овозможи одлична топлина и ладно задржување.Овие шишиња со вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Широк Устата Дизајн : широк доволно шише устата на топлинска кригла е лесно да додадете коцки мраз, лимо�

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца �

Производот е безбеден, хигиенски и еколошки.совети : Пред употреба, загрејте (или preкул) со врела вода (ил�

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

⭐{КАРАКТЕРИСТИКИ} : Лесно пресврт вакуум печат за да нема протекување и spills, и помага да се задржи пијала

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

Избегне директна греење или со ставање на тоа на висока температура место Кога чистење, ве молиме да кор

Шишиња со вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши и е и BPA и д

ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ.Совршена големина, облик сода шише стил.БЕСПРЕКОРНА

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно, ние ќе в�

За да се спречи протекување, ве молиме затегнете го капакот насока на стрелките на часовникот кога купо�

Надворешниот слој прифаќа дваслој cowhide + нано технологија на печатење, која е еколошки и убава.Се чувств�

Производителот гаранција може да не се применува.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Објектот Пакет Димен�

Термички изолирани пијалоци шише направени од 304 одделение од нерѓосувачки челик.Го задржува течности �

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

Силна и лесен вакуумизолирани пијалоци pod направени од 18 / 10 Нерѓосувачки Челик.Оваа колба го задржува т�

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

Scroll