Обновено
TUNERSYS WiFi Интернет Радио Тјунер Стерео Засилувач Мрежа Ресивер со Bluetooth 100W - DAC Оптички Дигитален Текст да РКА Помошен Надвор Безжична Компонента Дома Аудио Систем Му?

TUNERSYS WiFi Интернет Радио Тјунер Стерео Засилувач Мрежа Ресивер со Bluetooth 100W - DAC Оптички Дигитален

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5999.76

Спарување на Bluetooth процес е лесно и конекцијата е стабилна.Моќ извира покриени од еден ден. ✅Двојна часовник за Аларм и Тајмерот за Спиење Поставување / 2" HD дисплеј / Долги чист бакар Антена за Wi Fi и Bluetooth / EQ поставување / Мулти-јазик за менито на екранот / IR сензор за далечински управувач/ Допир копче/стриминг Bluetooth безжична опсег до 49ft(15 милиони). ✅ Пристап илјадници станиците ширум светот вклучуваат би-би-си, LBC Лондон, 101 МАЗНА ЏЕЗ интернет радио и вашата музичка библиотека преку преку Wi Fi.Зачестеност Одговор-0 ± 0. ✅Комбинација на UPn P/ DLNA стриминг Медиуми, интернет, радио, Bluetooth предавател, и RMS 50 W x 2 Каналот засилувач.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Висока излезна RMS : 50 W + 50 W (4 ohms, 40 Hz-20 k Hz, на 0,2 процентни THD) за Почетен Јазик. ✅Може да се врати на објектот ако имате било какви проблеми.Совршено ќе одговара за вашиот десктоп или помал простор во вашиот дом или канцеларија, legant дизајн со 4mm дебел алуминиумски предниот панел и алуминиумско куќиште школка за да се сигурни висок квалитет.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

јазик на телесната тежина.Производ Информации : Курт 0717 Компатибилен Со НишСан Altima Класа 1 Приколка Hitch W

Сакате полно опремен опкружувачки звук приемник – оној кој го носи како блиску до A / V искуство како е мо

Stream Bluetooth аудио безжично.Батерија Liion батерија.До 33ft безжичен спектар.All inclusive 7 парче сет.Овој целосен ко�

♦ Целосна SD / HD DVBS / S2, SD / HD MPEG2 и MPEG4 AVC Х 264 ♦ ДКСК & MCPC правно побарување од C / Ku бенд stallites ♦ Di SEq C1.0 / Di SEq C1.2 и

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

18" приемник Продолжување+1pcs приколка hitch pin.Приколка hitch продолжување за 2инчен приемник,Одговара на бил

ЦВРСТИ МАТЕРИЈАЛИ : Направен од тешки челик.Тоа има силно оптоварување капацитет на носивост и отпорнос

Курт 9706 Компатибилен со Jeеп Wrangler Класа 3 Приколка Hitch w / 2in Приемник ЗАГРАДЕНИ.Class 3 Приколка Hitches Се Соврше

Висока Цврстина Челик 3Начин Hitch совршено се вклопуваат за косилка за трева, голф количка, градинарски т�

Компатибилност : приемникот silencer подлога е компатибилен со повеќето приколка забавува hitch или hitch топка�

ully ДИГИТАЛНА Согласност и H 264 / MPEG2 / MPEG4 / AVS.Поддршка Полна / Слепа Потрага на Еден / Повеќе Сателити.Подд

Засили и да уживате во вашиот дом аудио искуство во удобноста на вашиот дом 100 w x 2 (8 ohms, 1 Килограм Херц).Го

Изберете една од четирите сателитските сигнали преку Di SEq C команди доставени од сателитски приемник.Ви�

Дизајниран со голема грижа и внимание на детали, оваа екслузивно производ од страна на Мисијата Автомоб

Модел : SAMABTA01 4 Канал Морски Аудио Приемникот Засилувач со Bluetooth Монтажа Хардвер е Вклучена ISO Конекција и

Стандардна Категорија 1, хидраулични 3точка hitch која одговара на Cushman 1600 XD и Лошо Момче Buggies XD 400 lb.подигнет

Wdtw)Конструиран Со ВозилоСпецифичен Дизајн За Сопствени Fittested За Безбедност Во Согласност Со Sae J684precisely З

Тоа, исто така, се справува со сите ваши компоненти со 4 HD влезови и 4 K resolutionpassпреку Syncs со BRAVIA Sync или Теата

Курт 1820 Компатибилен со Toyota Camry Класа 1 Приколка Hitch w / 11 / 4in Приемник ЗАГРАДЕНИ.Дел Број : 11576 Номинална до

Нашите hitches доаѓаат во пет класи, нуди опсег на тежина капацитети и приемникот цевка големини.Ние, исто т

Audyssey Технологија за Одличен Звук Автокорекција за Оптимален Звук Audyssey Mult EQ® собапоправните технологиј�

Scroll