Обновено
EEKLSJ 2 ПАРЧИЊА Модни Голема Бисери на Косата Ноктот Мини Круг Цвет Коса Рак Клипови Стил сочинуваат Алатка Жени, Девојки Коса Додатоци Headwear (Боја : Б)

EEKLSJ 2 ПАРЧИЊА Модни Голема Бисери на Косата Ноктот Мини Круг Цвет Коса Рак Клипови Стил сочинуваат Алатка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2280.72

Фантастични коса додатоци за свадби, proms, партии или други специјални прилики.Тоа го прави вашиот изглед благородна и додава на вашиот charmming.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Забава, итн.Карактеристики : Коса Додатоци, Слатко, Мода,Елегантен Дизајн.Потекло : CN(Потекло)е Применливо Сцена : Casual Material : Plastic Gender : WOMENFeature : Красат Применливи Сезона : Четири Seasons Type : Коса Claws Style : Fashion Pattern Тип : Solid Drop Превозот : Yes Fantastic коса додатоци за свадби, proms, партии или други специјални прилики.Тоа го прави вашиот изглед благородна и додава на вашиот charmming.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Забава, итн .Карактеристики : Коса Додатоци, Слатко, Мода,Елегантен Дизајн.Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на theitem.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Издржливи и убави.Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.О�

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени од издр

Големина : 14cm(L)*9cm(H).Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.Се користи за да се

Убава и елегантен изглед може да одговара со твоите различни фустанup прозорци, да ги направи повеќе при�

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�

Применливи Сцена : партија.Потекло : CN(Потекло).Тип : Barrettes.Пол : Девојки.Применливи Сцена : партија Потекл�

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Издржливи и Здрав : Направен од премиум пластика и извори, овие мини коса ноктот клипови се доволно издр�

✨ Производ Големина t треба да се прилагоди на целиот ден.Цврст материјал, но лесен.Направени од издржли

Големина : 14.7 cm(L)*5.8 cm(H) / 5.8(L)*2.2(H) инч.Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.С�

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Овој оглас е за 2 парчиња (Избрани) Избрани Бои се prepacked не може да се избере свој бои.Случајни бои ќе бида

Квалитетот Мода Косата Додаток.Секојдневна Употреба за Работа или Училиште Прибл 11cm Стеги.Одлично за Т

Применливи Сцена : партија.Потекло : CN(Потекло).Тип : Barrettes.Пол : Девојки.Применливи Сцена : партија Потекл�

Секој од не ' рѓосувачки челик клип е најлон прав обложен за убава боја која нема да носат надвор, нула ил

1.Нова Година тема : овие бебе девојки Кинески стил Главата Обрачот функција голем број на импресивни и к

Brillant Графика Модели може да се разликува поради дизајни.Лак е околу 5" Долг и 3" се на Високо ниво.Клипот Fa

➤Коса клип направен од квалитетот акрилик Пакет вклучуваат 13pcs доволно да го користите ➤Со заби дизајн

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Зоолошката Градина Ѕверот, Сигурен, Храбар, Elegent Ти.Accessorize Жив, светла и забава прилог на секоја девојка �

Предмет тип : Губење на ноктот.Материјал : Пластика.Стил : Моден стил.Големина : 6*6cm.Пакетот вклучува : 1 Pc н

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Пакетот Вклучува : 1 x Hairpin.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не

Издржливи и убави.Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.О�

На hairpin има силна потпора и е многу погодна како Божиќ подарок, подарок за денот на Благодарноста, Денот �

Оваа блескава коса клип е луксузен секојдневниот мора да се има; Шик кој ќе ве однесе од ден во ноќ.Карак�

Пакет : 5 PCS различни бронза коса barrette клипови и мал подарок торба.Изработени од метални легури, electroplated д�

Scroll