Обновено
9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична и Зрела

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живот.Ајде да започнете за да остварите вашите различна фризура.Секој сет содржи 9 пакет, Ние ќе случајно испратите должина.Таа има три функции, може да се користи како косата клипови, косата врски, или како headband, она што го сакате.Ние ќе ви испратиме различни стилови на модели, така што ќе може да одговара на различни стилови на облека, и ќе личност.Како подарок за вашите пријатели, мајки, роднини, колеги, професори, од соседите, исто така е подарок избор за разни празници како Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, свадби итн.Ако имате било какви прашања или распрашува, ве молиме контактирајте со нас да ги споделите со нас, така што ние може да ви послужи подобро,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.ви благодарам, ви посакувам среќен шопинг!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

: крилјата на вештачки пеперутка е составен од ткаенина и делови од телото се направени од алуминиумски

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�

Применливи Сцена : партија.Потекло : CN(Потекло).Тип : Barrettes.Пол : Девојки.Применливи Сцена : партија Потекл�

Квалитетот Мода Косата Додаток.Секојдневна Употреба за Работа или Училиште Прибл 11cm Стеги.Одлично за Т

Секој од не ' рѓосувачки челик клип е најлон прав обложен за убава боја која нема да носат надвор, нула ил

Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Широк спектар на употреба : нашата 80 90�

Предмет тип : Губење на ноктот.Материјал : Пластика.Стил : Моден стил.Големина : 6*6cm.Пакетот вклучува : 1 Pc н

[Материјал] Метални Легури , Стакло, Кристал, и акрилна смола, силен и издржлив материјал, убава и исклучи

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Издржливи и убави.Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.О�

Големина : 14cm(L)*9cm(H).Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.Се користи за да се

Овие клипови се користи од страна на многу производители да ги собере сите парчиња на трим и текстил, вк�

Идеален подарок : задржете ја вашата коса во место и нема да се лизга надвор Вилицата менгеме е направен

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

MOHSILY 6 PCS Жена Девојка Bowknot Оркестарот Snood Нето Barrette Коса Клип Пунџа Покрие Set Product Detials1.Добро е да натпрева�

Големина : 14.7 cm(L)*5.8 cm(H) / 5.8(L)*2.2(H) инч.Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.С�

Scroll