Обновено
Двојно Ракави Обичај Тастатура Кабел со Пилот Конектор, Одговара на Типот-c, Микро USB и USB-Мини Механички Тастатури (Црна)

Двојно Ракави Обичај Тастатура Кабел со Пилот Конектор, Одговара на Типот-c, Микро USB и USB-Мини Механички

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 936.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 5 Нога Двојно Ракави Paracord Кабел.USB-c Connector.USB Мини Приклучок.Микро USB Конекторот.Одговара на вашиот подесување, со нашите 10 достапни бои!.Нашите Kraken Пилот Тастатура Кабел е КАПЕ вашата конфигурација потреби!На Paracord Тастатура Кабел додава боја на вашиот подесување, а исто така пилот приклучок ви овозможува да брзо закачите различни различни кабли на вашата тастатура и/или други додатоци.Нашите сопствени тастатура кабли се 5 нога Paracord usb кабли двојно ракави со Tech Flex да се направи на бои ПОП!Нашата тастатура кабел користи 4 pin Пилот конектор, и вклучува 3 usb приклучоци (USB-C, Мини USB, Микро USB), па може да се вклопи во повеќето тастатури на пазарот!Клучни карактеристики : Paracord Тастатура Кабел Двојно Ракави со Технолошки Flex!Пилот Конектор (Лесно се поврзе, и изгледа НЕВЕРОЈАТНО) Изберете ја вашата сопствена боја 5 долги Нозе, Ние во моментов го носи : Виолетова Paracord Тастатура Кабел Светло Сина Paracord Тастатура Кабел Розова Paracord Тастатура Кабел Бела Paracord Тастатура Кабел Црна Paracord Тастатура Кабел Темно Сина Paracord Тастатура Кабел Црвено Paracord Тастатура Кабел Портокал Paracord Тастатура Кабел Жолта Paracord Тастатура Кабел Вар Зелена Paracord Тастатура Кабел.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

6 FT】Ние обезбедуваме два пакет кабли за употреба 【Компатибилност Листа】 Овој тип c држачи за кабел е ко

Ова е 100% Оригинални Нови дебелина:0.6 mm.Само Компатибилни за Logitech G900 / G903 Гејмерски глушец.Усвојување на

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Black Berry KEY2 ЛЕ! ⚡Обезб�

6 ft USBC за да го USBC Кабел со 30 дена наплата, 18 месеци гаранција.моќта на ветер повеќе не е фиксна,тоа може да

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

Тип На МашкиUSB приклучок за dc 3.5 mm (надворешно), 1.35 mm (внатрешно) машки коаксијален / барел приклучок со по

Нашето ветување до вас : производи кои ние со љубов и може да се застане зад себе, кавга слободен пријате�

Компатибилен за LG Сомот / K51 / Stylo 6 / 4 / 5 / G8 / V60 / V40 / Г7 / G5 / G6 / V20 / V30 24месечен гарантен 6 FT / нозе Тип В за полне

360° на РОТАЦИЈА т биде тешко.А сепак, многумина од нас често се најдеме кои се борат со оваа навидум еднос

Сега поддржува HiSpeed USB 2.0 трансфер на податоци!.Synchronizes и обвиненија само како колевка.Иновативни retraction и �

Додека еден кабел за податоци, таа го поддржува Micor USB Ligntning ТипC три порта брзо полнење методи 3.1 брзо пол�

Стандарден USB кабел за продолжување.USB 2.0 High Speed Уверение.Назад компатибилен со USB 1.0 стандарди.USB женски з�

Текст : AC 100 V 240 V 5060 Hz.PPJ производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да од�

ТИП C ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ за БРЗО ПОЛНЕЊЕ Армиранокабел обезбедува совршен конекцијата секој пат, така может�

⚡【3 во 1 СТИГНАЛЕ ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ】Стигнале 3ft 4во1 повеќе usb кабел(Полнење само, не за Синхронизација на По�

【Plug and Play,USB C до 3.5 мм машки кабел】 : специјално дизајниран за да се поврзете вашиот Тип C уреди слушалки, �

0 брзо полнење potocol.6 M) во Боја : Сива Брзо Полнење Топло Совети : 1.Трансфери на податоци може да се постигн

Секој од нашите usb c магнетни држачи за кабел е рачно тестирани за да се осигурате дека работи совршено.В�

Прав Агол USB C Екстензија Кабел со 90 Степен USB Тип В Машки да се Женски Проширување Кабел за Податоци.USB ти�

Добар избор за вашиот телефон или лаптоп.Да ви донесе пријатен шопинг искуство.Опремен со уред, како што

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

Влезен Напон : 100~240 VAC 50 / 60 Hz, Светот Употреба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Краткиколо Заштита, во Текот Напон Заш

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Предмет : Стигнале Микро USB Кабел за Податоци за Количество : 1 Боја / Дизај�

Следниве уреди може да се реализира брзо полнење кога полните со PD полначот : Google Пиксели XL / 2 / 2 XL / 3 / 3 XL /

6 ft долг кабел ве спречи да биде ограничена до каде може да оди додека го користите вашиот уред и задолже�

Цена За : Секој Кабел Должина Империал : 9.84 ft Кабел Должина Метрички : 3m Конектор Тип : USB Приклучок Конек�

Високи перформанси 3.0 USB кабел се поврзува десктоп надворешен хард диск, напојува преку USB хаб, USB докинг �

【Pratical Печатач Кабел】NIMASO USB Printer 2.0 кабел може да се широко се користат за вашиот скенер, печатач, сервер ,

⭐【СИГУРНОСТ】 : Сите наши производни линии се стави низ ригорозна контрола на квалитет, постапки за да �

Scroll