Обновено
МК Обработка - Athlon Оптика Helos BTRRifle Опфатот со Фрли Лост и Обемот Ниво

МК Обработка - Athlon Оптика Helos BTRRifle Опфатот со Фрли Лост и Обемот Ниво

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 11999.76

ПРЕЦИЗНОСТ НУЛА СТОП СИСТЕМ - системот ви овозможува да го заклучите одредување на вашата нулта позиција и dial назад кон тоа со остри и прецизни престане правото на вашиот нула марк дури и ќе се претворајќи го во теренот-темна или заслепени укината.РЕВОЛУЦИЈА ЗАКЛУЧУВАЊЕ - системот ви овозможува да го заклучите одредување на вашата нулта позиција и dial врати во рок од една ротација чекор.Го ограничува вкупното до вредноста во рамките на една ротација за да се елиминира вториот-погодување на кој се претвори сте повикани нагоре.ОСВЕТЛЕНИ RETICLE - Ја осветлената reticle овозможува поголема видливост во мрак и зората и други ниски амбиентална светлина средина.ГРАВИРАНИ СТАКЛЕНИ RETICLE - Reticle гравирани на стакло, кој обезбедува одлична подлога за поддршка за комплексни reticle дизајн и нуди одлична издржливост и е многу поголем шок отпорност на одвратна.НАПРЕДНИ ЦЕЛОСНО MULTICOATED - Целосно Multicoated оптика ефикасно го намалува рефлектираат светлина и се зголемува пренос на светлината ви даваат посветла слика од нормално еден обложени леќи.На Athlon Helos BTR обезбедува одлична вредност за оние кои бараат да влезе во прецизно пукање.Кога ќе го слушнете првиот фокусна авион пушка опсег некои мислат дека би можеле да можеби и тоа е најдобар пушка домет постојат.Со заклучување на одбранбените, свежи одбранбените, напредни целосно мулти-обложени options изграден од едно парче цевка направена од авион-одделение 6061-T6 алуминиум што се очекува да дојде со висока цена.Ова е точно причината зошто ние го претстави Helos BTR семејство.Богата, но нема да се скрши на банката.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Висока прецизност тактичка пушка опсег со 4x зголемување, а 30мм цел леќа.Мултиобложени сина цел леќа, се �

Тип На Производ : Спортинг Стоки.Пакет Висина : 11.43 Сантиметри.Пакет Должина : 44.958 Сантиметри.Пакет Ширин�

БАТЕРИЈАТАСЛОБОДЕН ОСВЕТЛУВАЊЕ : Карактеристики на tritium / оптички влакна осветлени reticle која автоматски

ВО КУТИЈА : 1x Slg Sauer SIERRA3 BDX ПУШКА ОПСЕГ 3.510 X42, 30ММ, (SOSBDX33111), 2x CR2032 Батерии 1x Кожни Patch Шапка (СЕКРЕТАРШАПКАSIGЛ�

Напредни Целосно Multicoated оптика ефикасно го намалува рефлектираат светлина и се зголемува пренос на све�

Окулар Фокусирање.ПредZeroing.Zeroing (најважните чекори).Паралаксата Прилагодување.Осветлување На Вредноста

Новиот Bushnell TRS125 1x22 е компактен затворен црвена точка со висок и низок месеци со современи карактеристик

Робустен Дизајн : обемот е изграден со екстрацврста градба, да се биде водоотпорен, fogproof, и shockproof.Надворе

Полна боја reticle на владата се состои од 36 различна боја опции за оптимална видливост во сите средини.Hightec

Целосно мултиобложени леќи ви дава подобро светло пренос да се донесе оптимална осветленост и вистинск

120 MOA на надморска Височина : Доволно внатрешна височина да одат минатото еден километар со 6 5 Creedmoor.Од ту�

КРАЈНАТА ТОЧНОСТ – се Потпираат на Steiner T5 Xi 525x 56mm тактички riflescope да се обезбеди прецизност преку своите �

LR1 reticle во ¼ кликнете корекција на 100 метри Црвена осветлени reticle со 11 светлината settings 6x оптички систем за

[НИКОГАШ не ги ПРОПУШТАЈТЕ ВАШАТА ЦЕЛНА] : На цевки дизајн со 33mm рефлекс леќа отворот ви дава широко поле

Целосно елоксирани компактен пушка опсег направени од авион одделение алуминиум со супериорна сила за�

Меур дух ниво магнетни gunsmith нивата, професионални инженерски ниво пушка домет монтажа израмнување алат

СИГУРНИ со ЦЕЛ ВО СЕКОЈА СВЕТЛИНА : Корисникизбор на LED осветлувањето прилагодувања со "off" помеѓу секој �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Бедем индикации секогаш ги одразуваат промените во точка на влијание, за неверојатна точност.Магла, вод

Scroll