Обновено
JYDQM Жените Rhinestones Црна Невеста, Свадба Круни Свадба Коса Додатоци Сјајна Шарм Матурска (Боја : Б)

JYDQM Жените Rhinestones Црна Невеста, Свадба Круни Свадба Коса Додатоци Сјајна Шарм Матурска (Боја : Б)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4006.56

Лесно да се стави на и создава инстант одлична нова фризура,Убава за свадби.ДОДАВА ШАРМ на вашиот изглед со своите цветни прегратка и ќе ве примами случајни минувачи на било повод за да го завршите вашиот изглед.Овој прекрасен свадба headpiece пополнете се вклопуваат совршено за секој случај.Исто така може да се користи како свадба цвет круна.многу удобен за носење и да не побарувачка ексклузивен коса стил да го одржи.Headband со едноставно, слатка, елегантен дизајн, прави да изгледа повеќе шармантна и око-фаќање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тип : Headband.Материјал : крпа.Пол : жените / девојка.Боја : жолта,слонова коска,црна,розова,сива,зелена.Пакет�

Уникатен Лента На headband е плетени, која е еластична и мека, многу растеглив, широк headband може да донесе топ�

Материјал : Кадифен 100% Сосема нов и висок квалитет на Нови моден дизајн, Многу популарна.Стил : Класичен /

Материјал : Faux Крзно, СТП, Пластични.Боја : како на сликата шоу.Повод : Секојдневниот Живот, Партија, Танц,

Пакет количина : 2 парчиња различни видови на свадба headpiece, embellishing со faux бисер и кристално монистра, изгле

????Се ПРИЛАГОДУВА ГОЛЕМИНАТА – Нашите Патент дизајн ви овозможува да се добие Совршено се Вклопуваат во

Се ИЗВРШИ И се КОРИСТАТ ВО : Често се користи и за играње кошарка, тенис, прави јога, трчање, вежбате во те�

полиестер 100% Полиестер Влакна.Премиум Квалитет : Овие Пот Бендови Се Направени На Премиум Памучен Матер

Ако тагови и производот се оштетени, вашиот наплата ќе биде нефункционален.45 инчи, може да се протегала �

Тоа може да се користи како headband,капа,beanie,вратот gaiter,ветер или прашина екран,balaclava,пиратски стил капа,шам

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

ИМАЈТЕ УШИ ПРИЛИЧНО ТОПЛО : увото потоплите беше направен од висок квалитет на руно и полиестер,Чува ваш

Тоа може да се користи со речиси било која фризура, и тоа може совршено да одговара на било какви се обле�

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ : Сите наши NCAA алабама бебе девојка headbands и лакови се Официјално Лиценцирани и фу

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Блеснаа со скапоцени камења и кристали, овој легендарен убавина се навраќа на Старат

Меки и Удобни Материјали Секој лак headband е направен од висококвалитет најлон ткаенина која е мека и не с�

Scroll