Обновено
Nikon COOLPIX P1000 Дигитална Точка и Пука Камера-Пакет со Камера Случај, 32GB SDHC Картичка, 77mm Филтер за Полнење, Чистење, Полнење, Читач на картички, Мемориски Паричник, PC Софт?

Nikon COOLPIX P1000 Дигитална Точка и Пука Камера-Пакет со Камера Случај, 32GB SDHC Картичка, 77mm Филтер за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 21599.76

Отворот ISO Опсег до 6400.Таа, исто така доаѓа со 3.2 инчен LCD Ротирачки-агол Следи со Широк Агол на Гледање Рок-сигурна Двојна Откривање на Слика на Стабилизација 4x Дигитален Зум Bluetooth и Wi-Fi Овозможи брзо f/2.ГАРАНЦИЈА : Nikon Овластен Препродавач.Она што е во кутијата : Nikon COOLPIX P1000 Дигитални Camera AN-DC3 Strap UC-E21 USB Cable EN-EL20a Батерија Li-Ion Battery EH-73 P AC Адаптер/Charger LC-77 Snap-На Леќа Cap HB-CP1 Леќа Hood Lowepro Камера Case San Disk 32 GB Екстремни ПРО SD Мемориска Card77mm Филтер Kit Pro Optics Чистење Kit Multi Картичка Reader Memory Картичка Wallet PC Софтверски Пакет КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : 125x Оптички Зум Објектив, Поддржува Супер-Telephoto Снимање, што е еквивалентно на 3000mm16 MP Resolution4 K Ултра HD Видео (3840 x 2160 на 30/25) со HDMI out Stereo Звук и некој Додаток Топло-shoe High-XGA резолуција OLED Електронски Viewfinder Dual Откривање на Оптички VR, што е Еквивалентно на 5.КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : Nikon COOLPIX P1000 Дигитална Камера НА DC3 Рака УЗ-E21 USB Кабел EN-EL20a Батерија Li-Ion Батерија ЕЈ-73 P AC Адаптер/Полначот LC-77 Snap-На Леќа Капа HB-CP1 Леќа Худ Lowepro Камера Случај San Disk 32 GB Екстремни ПРО SD Мемориска Картичка 77mm Филтер за Полнење Pro Optics Чистење Комплет Мулти Картичка Читач за Мемориска Картичка Паричникот PC Софтверски Пакет.2 инчен LCD Ротирачки-агол Следи со Широк Гледање Angle Rock-сигурна Двојна Откривање на Слика Stabilization Great Ниско-светло Capability Full Рачни Контроли Заедно со Easy Auto Shooting4x Дигитални Zoom Bluetooth и Wi-Fi Enabledf/2.Тој има Двојна Откривање на Оптички Вибрации на Намалување до пет запира на оптичка стабилизација на сликата.0-стоп се Зголеми во Shutter Speed Compatible со Nikon е Ексклузивни NRW (СУРОВИНИ) Format3.Тоа исто така ви овозможува да зумирате дури и поблиску со своите 250x Динамичен парична Казна дигитален зум за еквивалентно фокусно на 6000mm.2-инчен Ротирачки-агол LCD монитор, висока резолуција електронски визир, и почетник-friendly контроли и функции.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Производ на Индонезија.Задржи бебето тело топло, придавам влогови на бебешка кожа.Може да се користи ка�

Додаток Тип : Таванот Комплет.За Користење Со : Кабловска Пистата Системи.Спецификација : Додаток Тип : Т�

ИЗБЕГНУВАЈТЕ ДОПИРАЊЕ на ИНФИЦИРАНИ ПОВРШИНИ : Touchless ногауправувана вратата настроената ви овозможува

Лесно Операција ,Лесни и vernier caliper дека материјалот е високо квалитетен материјал е лесно да се носат.Сит

Што има многу дупки на различни големини, може да се сместат предмети со различни големини.Многу корисн�

Туш Завеса : црно и бело boho туш завеса е направен од премиум полиестер ткаенини, која е мека, кожатаприја�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Поврземе на големи шише; 2 [КОМПАТИБИЛНОСТ] : Погоден за грејач, кампување шпорет, преносни скара, десктоп

Тој е компактен и пренослив, и има широк спектар на употреба.Тоа е погоден за фризури, веѓите, лицето нож�

Инсталиран под креветот страна, станувам ноќе, автоматско заклучување на мали ноќ светлина за вас, инти�

Знак Носител на Пиедестал, 24x36, Стипса, Хром Овој оглас е за секој.Објект : Пријавете се на Држачот за Монт

ЗемјоделскоFab Делови Се Со Највисок Квалитет.Автентични ЗемјоделскоFab Делови.Консултирајте Се Со Вашио

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Воена одделение сврзувачки елементи се DFARS во согласност и направено во Северна Америка.Сертификати на

Производителот гаранција може да не се применува.Термос вакуум изолација технологија за максимална те�

Capezio залог на нивната поддршка и посветеност за унапредување на танцот, театарот и рекреација во заедни�

Пакет Димензии : 0.3 L x8 H х5.5 W (инчи).Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 69400...

[МОЌ & ПРЕЦИЗНОСТ] До 19,000 осцилации во минута со 2 агли на напад : 5° за повеќе моќ, 3.4° за повеќе контрола на

2 инчи), мала тежина (0 Овој производ е водоотпорен во секојдневна употреба.Мултифункција и мултирежим ба

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Ја спречува drafts (недовршени), нечистотија, инсекти и дожд од влегуваат под гаражни врати.Издржливи винил

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Scroll