Обновено
HOHIYA Украс Екранот Дрво Стои Метал Божиќ Жица 36 инчи Црна

HOHIYA Украс Екранот Дрво Стои Метал Божиќ Жица 36 инчи Црна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 859.20

Блек метал божиќ украс екранот дрво стои производ димензија : 12"*12"*36" и може да се прилагоди на висината на гранка со себе. 36 инчи висок блек метал божиќ украс екранот дрво стои со 24 Закачалка Куки.Блек метал божиќ украс екранот дрво стои мерки 12 инчи широка и рацете се здрав мазна црна позлатен жица.Блек метал божиќ украс екранот дрво стои карактеристики здрав 7 инчен дијаметар светла месинг железо обложено база.Блек метал божиќ украс екранот дрво стенд - Чист, едноставен дизајн не навреди од украси.Бродови рамен и Инструкции за лесно собранието вклучени. *Производ Димензија : 12"*12"* 36" *24 куките за бесење украси *Некои собранието потребни *ве Молиме имајте предвид - цената е за празни закачалка *Внатрешна употреба *Материјал : 100% Железо *Изработени во Тајван *Боја : Злато.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Скала Екранот Стојат Функција : се Користи за приказ и организирање на мали предмети, toiletry или козметика

Fixture Displays Бела Slatwall Екранот Countertop Рек ПОП ПОС Мало Застане.Оваа countertop екранот е добро направена со екстр�

Секој Пакет содржи сет од 6 Risers 2 на Мали : 3 x 3 x 3 Инчи 2 на Среден 4 x 4 x 4 Инчи 2 на Големи 5 x 5 x 5 Инчи.Акрилик Де

Место на готовиот производ на вашиот вклучена маса на вашата свадба прием за лесен пристап и совршен фо�

Вкупната Големина : 18 1 / 2"W x 17"H.Овој приказ столб обезбедува елегантен презентација за скапоцени колекци

Изграден со тешки елоксирани алуминиумски extrusions, челик shelving хардвер, и 1 / 4 плоча стакло.Лизгачки калено

Изграден со тешки елоксирани алуминиумски extrusions, челик shelving хардвер, и 1 / 4 плоча стакло.Лизгачки калено

4 pack 4 inch4 инчен,вертикална висина, најдобро за објекти со висина од 2.5 инчен 8,5 инч.Класична црна екранот с

Иновативни изградба обезбедува 360° јасен преглед за вас.Капакот дизајн е погодно за краен корисник за о�

Големина на : 80*20*20 см,ве Молиме видете ја слика за детали.Материјал : железо + дрва.Направен од висок квал�

Дакота Бран со Дрвени Mallet е Prairie серија троседот со целосна должина, целосно тапациран назад нуди доброт

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 3" H x 2.75" W x 4" Д мери до најблискиот .25".ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 3" H x 2.75" W x 4" Д мери до најблиск

Хем застане за да го издлаби hams на коска (шпански Serrano, Iberico или италијански Пршута).Оваа шунка носител е п

Овие се прикаже кутии за нешто што сакате да се прикаже, ги зачувате вашите уметнички материјали, колекц

8.8" 4044g Полиран Polychrome Џаспер Стојат Екранот Мадагаскар.Сосема Нов И Висок Квалитет.Опис на производот : Ite

Scroll