Обновено
ChunLei Мексиканската-Американското Знаме Фризура Престилка Професионални Салон Кејп Берберот Фризерски Алатки Платно За Сечење На Косата Лигавче Инчен 5566

ChunLei Мексиканската-Американското Знаме Фризура Престилка Професионални Салон Кејп Берберот Фризерски Алатки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 480.00

Предвремени затворање.Материјал Опис : Полиестер.Целосна Еден двострано Печатење.Тоа се меки, лесни и деликатна полиестер ткаенини.Тоа е кожата-пријателски, суво и не се откажам коса.Тоа е лесно да се тресат и лесно да се чисти.Тоа може да се мијат со рака.ГОЛЕМИНА : Haircutting Smock Е 66in X 55in (168cm X 140cm).Деколте е обезбедено со телескопски snap одговара за било вратот големина без никаква нелагодност.Оваа Фризура престилка е за секого.Лична и професионална употреба!Идеален за салони за коса, фризери, косата стилисти, фризери и DIY проекти дома.Персоналните графички дизајн носи различни расположение на вашиот живот, да им се овозможи да се доживее различни чувство.Доставени во околу 7-14 дена.Оваа фризура shawl е за секого.Лична и професионална употреба!Идеален за салони за коса, фризери, косата стилисти, фризери и DIY проекти дома, можете да го промените вашиот фризура во комфорот на вашата дневна соба.Персоналните графички дизајн носи различни расположение на вашиот живот, па можете да се доживее различни чувства во бербер или дома.Тоа Е Лесна, Мека, Дамка - И водоотпорен, И Карактеристики Ретко Hemmed Рабови.Еднократно, Лесен, Лесно Да Се Носат; Машина Перат; Препорачуваме Виси Во Природно И Суво Место;.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Обезбедува изолација за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, море clownfish, итн.Новороденче �

Нашите 3 D faux mink трепките се рачно изработени од најдобар квалитет синтетички влакна, што е исклучително

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; МАК Autographed Разно Предмети.ЛАРИ МИЛ�

70% Памук, 30% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Француски тери потење за години.Редов

Miyuki Најлон Beading Тема за beading, beadwork, накит одлуки, капчиња и крпа ткаење.Оваа казна, но сепак силен beading тема

Има 10 течност мл / 300 ml.Кристално Стакло : Направен од премиум leadfree кристал кој е транспарентен и lustroТие с

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Направени од издржлив никел позлатен материјал.Кошница се вклопува во една чаша во време, во триаголен �

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 11" x 3.5" х .5" (висина x широчина x длабочина).ЕКРАНОТ ДИМЕНЗИИ : Има 14 до 20 инчи висок плоч�

C3 Микрожито Волфрам Карбид Секачи.Се користи за рачно изработени врата или други машини.Цврст Челик, Пр�

Интегриран дизајн на телефонот случај и паричник, многу удобен за носење на отворено, поддршка стојат ф�

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

Овој сет содржи 8 закачалки во сите 7 silken ткаенинаопфатени поместена закачалки 3 се offбела, 1 розова, 1 кафе

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Цинк легура.Производ Големина : дијаметар е за 1.57 инчен, должината на елен�

Поништуваат.Го прави голем водителка или housewarming подарок ВНИМАТЕЛНО рачно изработени.Салфетка Прстени �

1.Живописни Слика Совршен Бои Највисок Квалитет На Слики на располагање; 2.Три различни големини се дост

¡¾Small форма фактор пакет¡¿На MPXV7002 серија piezoresistive сензор во мала форма на фактор пакет (СОП) е напредна мо

Сигнал на излез линија (жолт)3 Добро Електрични Перформанси : Чиста електронски коло структура, како и до

Star Smilez направи оралното здравје, забава.Стоматолошката модел има 4 чистење со забен конец локации кои се

Карактеристики : 1600x1200 (2 MP) HD поток со визија ноќ.Интегрирани влезот осветлување.Во реално време двонасо�

1949S Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Scroll