Обновено
POCREATION Електрична Четка за заби Моќен Sonic Чистење, 3 Брзини на Вредноста Sonic Електрична Четка за заби Водоотпорен, 1W, Sonic Висока Фреквенција на Вибрации, за Дома Патува

POCREATION Електрична Четка за заби Моќен Sonic Чистење, 3 Брзини на Вредноста Sonic Електрична Четка за заби

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 283.20

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Пакет Листа : 1 x-Домаќин(Батерија, Не се Вклучени) 2 x Четка Глава 1 x База 1 x Четка за заби Покрие Забелешка : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Првиот лево и потоа право, прв нагоре и надолу, прво надвор, а потоа надолу, прво надвор, а потоа внатре, а потоа се исчисти од внатре и од надвор со цел.Четка главата е мал и лесен за чистење на забите.

Повеќе детали

Item Type:
Electric Toothbrush
Material:
ABS+PP
Color:
As shown in the picture
Weight:
Approx.95g/3.4oz
Power:
1W
Vibration Frequency:
20,000-27,000 times/min
Brushing Mode:
High frequency sonic vibration
Power Supply Mode:
2xAA (Not included)
Gear Position:
Three gear adjustment
How to Use:
Install the battery and press the button to use it.
Package List:
1 x Host(Battery Not Included) :
2 x Brush Head :
1 x Base :
1 x Toothbrush Cover :
Note:
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Слични производи во категоријата

спецификација : Четка тип : Du Pont најлон жица Четка дијаметар : 0 1 Замена четка глави, "W" облик дизајн : Доаѓ�

Постојат доволно мека четка за заби глави за замена.Факултативниот боја и трајни заби може да ја искаже�

Влажни четка глава и стави ја во јо 4 Брзини : Возрасни електрична четка за заби има 4 чистење начини за еф

【4 Четка Глави Може да Се Користи за 1 Година】На електрична четка за заби е опремен со 4 замени четка гла�

Никогаш не twirl.)【Она што е во Кутијата】1 x Електрична четка за заби се Справи со, 1 x силикони Четка Глава, 1

Ние се нашите почитувани клиенти.USB полнење дизајн поддржува global напон, овозможувајќи ви да го внесете г

Ова им помага на вашето дете да биде подготвен да ги измијат забите подолго и дури и да се развијат здрав

силиконски четка глава : заштита на забите, употреба на храна одделение мека силика гел материјал, не се

Материјал : Топ ABS,TPE.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE.Ефект : Deep Clean Brush Функција : Removeplaque.Electric Tooth

Спецификации : Димензии : 40*38*12mm, 50*44*14mm (изборен)Соодветна возраст : 27 години, 815 години (изборен)време на П�

Користете го нашиот четка главата да се добие бела насмевка во рок од 1 недела се и направете ја вашата н�

Висок конфигурација : 6 четкање режими, 3 четка глави, режим на мемориската функција, рафинирани грижа, 6018

❤ Четка глава може да се постигне, опкружувачки повеќе места, им помогне на бебето да ги мијат забите по�

Du Pont е услужни влакната се мека како мека музика.Дизајн на интелигентни контрола на притисокот е само пр

By посебна технологија, способност за отстранување на плак дијамант чиста четка главата за четири пати п

ОсветленаPack Батерија AC USB Електрични Sonic Моќ Четка за заби.Висока фреквенција sonic вибрации создава динам

Scroll