Обновено
Забрзување Сензор Алатки за Развој SparkFun Тројна Оска Акцелеметарски Збег - MMA8452Q (Qwiic) Пакет од 5 (СЕН-14587)

Забрзување Сензор Алатки за Развој SparkFun Тројна Оска Акцелеметарски Збег - MMA8452Q (Qwiic) Пакет од 5 (СЕН-14587)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3464.40

Дел Статус : -Активен.Тип На Сензор : -Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : -±2g, 4g, 8g.Интерфејс : -I2 C.Напон - Набавка : -1.95 V ~ 3.6 V. Опис : MMA8452 Q - Акцелерометар, 3 Axis Сензор за Евалуација Board Part Статус : -Active Sensor Тип : -Акцелерометар, 3 Axis Sensing Опсег : -±2g, 4g, 8g Interface : -I2 CVoltage - Набавка : -1.95 V ~ 3.6 VEmbedded : -No Supplied Содржина : -Одбор(s)Доведе Слободни Статус / Ro HS Статус : - Води слободни / Ro HS Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)Други Имиња : - 1568-1028.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Знак Носител на Пиедестал, 24x36, Стипса, Хром Овој оглас е за секој.Објект : Пријавете се на Држачот за Монт

Пролет или Есен или било сезона во сите!Со секое парче рачно изработени за селски шарм, не две полиците ќ

Ја спречува drafts (недовршени), нечистотија, инсекти и дожд од влегуваат под гаражни врати.Издржливи винил

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

Отворот ISO Опсег до 6400.Таа, исто така доаѓа со 3.2 инчен LCD Ротирачкиагол Следи со Широк Агол на Гледање Рок

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано нерѓосувачки челик занает, погоден за коктел

ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.61

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Производителот гаранција може да не се применува.Термос вакуум изолација технологија за максимална те�

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

Студената Војна Советски борбени Авиони МИГ.Печати Тип.Paper Size : 36.00 x 24.00 инчи.Носителот На Лиценцата : Danita

Должина на ножот : 7.03 во.Вкупна должина : 11.72 во.Сечилото материјал : 1075 HC.Рачка материјал : Hickory дрво.Кожа о

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, нетоксични материјал

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

Универзална Светилки : се Користи за Брзинометар Броило Tachometer ИнструментТаблата.Карактеристики : Светл

Ткаенина Состав : тоа е направено на polyamide (најлон) и еластични влакна, тоа е свилен, мазна и здрава, нема д

Тој е компактен и пренослив, и има широк спектар на употреба.Тоа е погоден за фризури, веѓите, лицето нож�

Scroll