Обновено
Аура Воздух Прочистувач | Smart Воздух Purifiers за Дом, Канцеларија | Покрие 600 ft2/55 m2 | 4 Фаза UVC LED + Sterionizer + Ray HEPA Филтер за Воздух Прочистувач | Прочистувач на Воздух за Бакте?

Аура Воздух Прочистувач | Smart Воздух Purifiers за Дом, Канцеларија | Покрие 600 ft2/55 m2 | 4 Фаза UVC LED

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 11999.76

Но, како сад Заштита на Животната средина Агенција извештаи покажуваат, затворен воздухот може да биде од 3-5 пати повеќе загадена отколку воздухот надвор!Бидејќи повеќето од нас се сега трошење 90% од нашето време во затворен простор, секој здив ние се е влијаат на нашето севкупно здравје многу повеќе отколку што може да се реализира.Со Аура на Воздухот, со што во голема мера може да го намали ризикот од добивање инфицирани со бактерии предизвикуваат бактерии, мувли и габи или вируси за да се пробие во вашата околина.Ги ОТСТРАНУВА 99.Парична казна честички што се испуштаат кога луѓето едноставно да дише, но ситуацијата добива значително полошо кога луѓето sneeze, кашлица, пее или зборува гласно.Ние со гордост го претстави на светот е најумен прочистувач на воздух за вас.9% од сите бактерии и вируси, Аура соба прочистувач на воздухот е само прочистувач дека е клинички и научно докажано да се отстранат микроби и вируси, од воздух во рок од само неколку минути!Како импресивен резултат е можно благодарение на уникатната комбинација на УВ ДОВЕДЕ и патентиран Sterionizer технологија.Тоа е прилично мала прочистувач на воздухот кој е лесно да се инсталира.Таа дури и ќе ве извести за опасни СО2 и чад концентрации!.Посебни Heidy стан е во право таму за да се направи вашиот воздухот чистење искуство мазна, пријатен, и информативен карактер.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА ВРВОТ НА КВАЛИТЕТОТ НА ВОЗДУХОТ ОКОЛУ ВАС.Голем соба или мала соба, дом или канцеларија, нега дома или расадник, хотел или авион – Аура Воздушен се грижи за квалитетот на воздухот во секој затворен простор во исто време обезбедување на вас со информации за воздух на отворено!Најдобро прочистувач на воздухот чистење и дезинфекција резултати се постигнуваат со 4-фаза прочистување процес во Аура соба филтер за воздух : .

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

НАПРЕДНИ 3 ФАЗИ ФИЛТРАЦИЈА СИСТЕМ : прочистувач на Воздухот ви обезбеди здрав живот, Дизајниран со поста

Преносни рачка : пренослив дизајн, мали димензии, лесна за носење, многу погодна за дом, канцеларија, отв�

Одговара за Hepa HAPF30 AT Холмс AER1 серија.Трајни и сигурни.Лесна инсталација.Следете ги фабричките специфика

Медицинските истражувања покажуваат дека негативно наелектризирани честички во воздухот се зголеми н�

★ Погодни за семејството спални соби, дневни соби, студија соби, канцеларии, хотели, продавници, итн.Ово�

Новак Воздухот, Попаметни Живот : Elechomes A3 B прочистувач на воздухот може да работи со Elechomes Стан, Алекса ур

[ Медицински Одделение Точно HEPA 4во 1 Филтер Систем ] Amrobt HEPA прочистувач на воздух филтри 99.97% од честички �

Работно време : 6 часа во непрекинат магла Цврсти и издржливи, изработени од АБС материјал, долг животен �

Тоа е добар помошник за вашиот семеен живот, ова е вашиот прв избор!★ Бренд : JIAHE115★ Добредојдовте на наш�

Пред да одите на спиење во текот на ноќта : ќе се емитуваат свежа арома прави луѓето да заспие побрзо, сп�

HEPA Прочистувач на Воздух за Дома : Филтри 99.97% од прашина.Филтри за честички како мали како 0.3 microns и погол�

Прочистувач на воздух за Дома Max прочистувач на воздухот е идеална за простории како спални соби, подру�

Уживајте целосно освежен воздухот во само 30 минути во 161 ft2 простори.Време на полнење за 7 часа.Оваа прочи

*** Тоа, исто така, има 5 воздухот чистење нивоа, кат акцент светлина, осцилација и автоoff timer опција– 2, 4, 6, 8

ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Сет вклучува 1 Вистина HEPA Филтер, 1 Јаглен Филтер, и 2 Јаглерод Филтри.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : С

Прочистувач на воздух за спалната соба се кандидира како што се во близинамолчи 28d B при ниска брзина.【Н�

Совршен прочистувач на воздух за деца, бебе и семејството, заштита на семејството, здравјето и безбедно�

Направени од високо‑квалитет на железо, висока цврстина, не е лесно да се оштети, и долг животен век.Про�

【АБС Материјал】Направени на квалитетот АБС материјал, безбедно и екопријателски, постабилна и издржл�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

3 microns од воздухот.Полна големина LED Ролери Четка : Опремени со ултра светла полна големина LED светло, осве

☛Покрај тоа, LED дисплеј и контрола направи супер лесен за употреба, не било сложени операции ★Добро е Да

【Напредни ТриСлој Филтер Систем】Нашите прочистувач на воздухот содржи три слоеви на висок квалитет н�

【Погоден】Ова е филтер за воздух со станбен за 160 170 Кинески 2 KW~3 KW генератор 【Премиум Материјали】Возду�

Лесен за Употреба Вграден високо чувствителни smart sensor, и индикатор светлото на панелот ќе се покаже на н

Променлива брзина.Plug 'N' play.Сите метални домување.Длабоко кревет на богородица активиран Јаглерод.Доаѓа

5 Фаза УЛТРАДУО Филтрација Системги Комбинира Перат Предфилтрирање, H13 Вистински HEPA Филтер, Сина Филтер,

Совршен избор за домови и канцеларии, нека оваа 6слој КОZ соба прочистувач подобрување на вашиот квалите

Scroll