Обновено
[PowerNex] Значи И HLG-320H-30 30V 10.7 НА 321W Единствен Излез Префрлување LED Напојување со ПРЕСТАПНА

[PowerNex] Значи И HLG-320H-30 30V 10.7 НА 321W Единствен Излез Префрлување LED Напојување со ПРЕСТАПНА

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 744.00

Висока ефикасност до 96%.Вграден-во активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, Поделба 2 опасни локација светилки.Универзални AC влез (до 305 VAC) / Целосен опсег. 7 години гаранција.Features Universal AC влез (до 305 VAC) / Full range Protections : Краток спој / Текот тековната / Над напон / Текот на темп.Вграден-во активна ПРЕСТАПНА function High ефикасност до 96%IP67 / IP65 дизајн за внатрешна или надворешна инсталации (освен за HLG-320 H C-Type)Излезна струја прилагодливи излез преку кабел или внатрешни potentiometer Cooling страна на слободен воздух convection Suitable за LED осветлување и улично осветлување applications Meet 4k V пренапони имунитет ниво (IEC61000-4-5)Без оптоварување потрошувачката на енергија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Поврземе на големи шише; 2 [КОМПАТИБИЛНОСТ] : Погоден за грејач, кампување шпорет, преносни скара, десктоп

Додаток Тип : Таванот Комплет.За Користење Со : Кабловска Пистата Системи.Спецификација : Додаток Тип : Т�

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано нерѓосувачки челик занает, погоден за коктел

ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.61

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Студената Војна Советски борбени Авиони МИГ.Печати Тип.Paper Size : 36.00 x 24.00 инчи.Носителот На Лиценцата : Danita

Универзална Светилки : се Користи за Брзинометар Броило Tachometer ИнструментТаблата.Карактеристики : Светл

Ја спречува drafts (недовршени), нечистотија, инсекти и дожд од влегуваат под гаражни врати.Издржливи винил

Capezio залог на нивната поддршка и посветеност за унапредување на танцот, театарот и рекреација во заедни�

Висок квалитет на бел сјај керамички кригла.Печатени на двете страни и погодна за двете лево и десностр�

92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Атлетик одговара е направен за спортисти и е т

2 инчи), мала тежина (0 Овој производ е водоотпорен во секојдневна употреба.Мултифункција и мултирежим ба

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Пролет или Есен или било сезона во сите!Со секое парче рачно изработени за селски шарм, не две полиците ќ

Ткаенина Состав : тоа е направено на polyamide (најлон) и еластични влакна, тоа е свилен, мазна и здрава, нема д

ГОЛЕМИНА Вкупната големина е 69"x96" / 175x245cm (висина х ширина).Се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секо

Дали сакате да им даде на вашата соба а Сосема нов изглед и на ниската Цена не гледам подалеку од нашиот �

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Воена одделение сврзувачки елементи се DFARS во согласност и направено во Северна Америка.Сертификати на

Отворот ISO Опсег до 6400.Таа, исто така доаѓа со 3.2 инчен LCD Ротирачкиагол Следи со Широк Агол на Гледање Рок

[МОЌ & ПРЕЦИЗНОСТ] До 19,000 осцилации во минута со 2 агли на напад : 5° за повеќе моќ, 3.4° за повеќе контрола на

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

Scroll