Обновено
Seesii Фитнес Тренингот Тајмер, 1.5 Цифри LED Интервал Тајмер Стоперка Смета Долу/Горе Часовник со Далечински управувач за Домашна Теретана Фитнес Вежби Гаража EMOM ММА

Seesii Фитнес Тренингот Тајмер, 1.5 Цифри LED Интервал Тајмер Стоперка Смета Долу/Горе Часовник со Далечински

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4559.76

И оваа тренингот тајмер со 3 нивоа на светлина прилагоди и 3 нивоа на звук прилагодување дизајн, можете да ги според вашиот околината слободно да се префрлате различни ѕвончето и светлината, ви овозможува да повеќе се фокусира на свој обука.6 инчен H голема големина школка опремени, кристално јасно ја ВОДЕШЕ и со висок контраст на екранот, светла црвена и зелена броеви, што можете лесно да се види од сите страни на вашиот тренингот простор.лесно програмирање.【Големи Димензии Интервал Тајмер 】 : 4 инчен супер големи цифрен LED дисплеј со 27.Оваа салата тајмер не само за салата, или домашна теретана, голема идеален за ММА, бокс, теретана и голема конкуренција која треба брои. 【Брзо Дизајнирање на Вашиот Сопствен Интервал на Тренингот】 : Пре-програмирани интервал програми за почеток брзо, индивидуализира интервал програма е за лице кое што сакате да го персонализирате план.5 инчен L * 7.со погласен звук бип од други мали тајмер кој прави да се јасно дури и на бучни отворено или натпревар место. 【Ѕид Mountable Интервал Тајмер】 : Со ѕидот инсталирате дизајн, лесно можете да добиете на ѕидот, лесно да се инсталира. 【Повисока Осветленост & Погласен звук Бип】 : Овој интервал тајмер погоден кои треба гласно beep тајмер.и тоа ги поддржува зачувување како кратенка на тастатурата, така што ќе можат со еден клик пристап кога ќе тренингот следниот пат.ова целосно прилагодливи тајмерот е повеќе флексибилен и овозможува едноставно да го поставите времето за обука/интервал/рунда/остатокот на времето преку далечинскиот управувач за да го направи вашиот тренингот на чекање повеќе погодна за вас.И поддршка Tabata, EMOM, FGB итн фитнес режим, многу лесно да се постави.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ШТОПЕРИЦА : Тоа може да се користи како Круг контра и pacer, згреши почеток на тајмерот з

✤Материјал : СТП+ мембрана хартија; Боја : сина и црвена ✤Големина : 4 scoreboards : 13.786.30 инчен (3516cm)...

Далечинскиот управувач само за Jhering тајмер.Кога вие не може да се контролира led тајмер или контрола на да

Осум фитнес начини : MIIT, HIIT, TABATA, EMOM1 Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одр�

Материјал големина : 12 инчи во diameter Battery тип : 1 АА батерија (не се вклучени)тежина : 320450g Clock движење : кварц,

Светла боја плочи, фина изработка, печатење е чиста и нежна.Светла боја плочи се соодветно се користат, л

Материјал : СТП+ мембрана хартија; Боја : црвена, сина; преносни повеќенаменски Спортски Флип Табла Број

Scroll