Обновено
Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух Хелиум Балон Розово Злато Сина, Розова (Ballon Големина : 16, ?

Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1322.40

Note1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Хелиум/водород може само да плови за 6 до 14 часа, па хелиум и водород мора да биде обвинет за истиот ден (се Обрне внимание на безбедноста).Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика ,ви благодариме за разбирањето.чувајте го сув и не ги со вода.Тоа е толку едноставен што секој може да го направи тоа.Овие трајни балони ќе додадете на убавината на партијата. 【Висок Квалитет Балони 】 : Латекс и Фолија Балони, Не-токсичност и безопасноста; балони се силни и долготрајни, поддршка хелиум или воздух.Совршен за роденден ,може да висат нив на плафон, ѕид или градина гранки, исто така, да ги красат десерти табела.Сите Фолија балони и латекс балони може да се плови со хелиум. 【Лесно се Инсталира】 : Максимум бои со нашите лесно да се DIY банер и Балон, партијата ќе биде украсена во рок од неколку минути.Зимски или кога температурата се намалува, балон треба да бидат соодветни за да додадете гас; лето или температура се зголеми, разбивам балон соодветно , така што нема да се распрснувале.Откријте задоволство да ги красат вашата страна и ајде да го направите овој ден посебен. 【Совршен Декор】 : Погоден за роденден партии, јубилеј, бебе туш и други специјални настани што сакате да ги красат.Идеален за детски роденден на балони, направен од високо-квалитет на природен латекс, може да се полнат со воздух или хелиум.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Без никакви грижи за кинење или пука кога надуени.Стрела Војна Балони се многу популарни за деца, ако се

5 добро дизајнирани божиќ балони : Балони се дизајнирани со Божиќ елементи за да го прослават Божиќ,вклу�

☆Она што ќе добиете : Baldi е тематските Роденден Украси сет со 1 парче среќен роденден банер,18 парчиња на б

86 инчен x 55.Ако имате какви било прашања или предлози во врска со нашите производи, ве молиме контактирај

Висок КвалитетМатеријал : Железо,Боја : Злато.Материјал на лак е железо, трајни, отпорни на корозија, мож�

[Лесно да се Инсталира] Среќен Роденден банери и роденденска торта картички ќе привлече внимание во пар

Вкупно 12 парчиња : СРЕЌНА НОВА ГОДИНА во 40 инчи (Рамен) Златна Боја.Пополнете го со воздух и да го прикачи�

Ќе добиете : 1 роденден банер, 1 16инчен розово злато писмо балон : НА CLOUND 9, 1 9ти роденден картичка вметнува�

Пакетот вклучува NACHO ПРОСЕК НЕВЕСТАТА се зголеми злато писмо балони, 1 кактус балон, 1 дијамантски прстен

【Совршен Пензионирање Украси】Пензионирање партија украси вклучуваат 1pcs среќен пензионирање банер,6pcs

· Чај Страни · BBQs Излети.Поставување се лесни и едноставни DIY со вашето семејство или пријателите да ужи�

Овие 12" латекс балони се совршени за на свадба, бебе туш, роденден или било розово злато тема партија.Пак�

50РОДЕНДЕН КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : 50розова кристал Тиара / круна + Розова sash"50 & Прекрасен" 50th Birthday Украси за Жен

Суперхерој Партија Материјали вклучува : 24pcs,12инчен балони(Вклучува 4 различни суперхерој ликови, секо�

Балони се силни и долготрајни,поддршка хелиум или воздух.ИЗДРЖЛИВИ, тешко е да се распрснувале и долгот�

【Стабилна И Издржливи】арх позадина стојат ѕид е направен од метал, тоа е во трајни и стабилна конструк�

2022 балони, висок квалитет зголеми златна боја балони.Пакет вклучуваат 3pcs на 2 балони , 1pc на 0 балон и 1pc на

Диносаурус партија сет вклучуваат : 5 Компјутери големи големи диносаурус балони,5 Компјутери мал динос�

Чекор 3 : Вметнување на половите во дупка врз база.5inches долго.Може да се употребуваат 100% Задоволството Га�

ОДЛИЧНО ЗА БИЛО која СТРАНА : Нашата голема буква и број балони се совршени за вашиот следен роденден, св

Материјал : Латекс.Класификација : Ballon.Број на Компјутери : 50pcs.Број на модел : 1.5 g 10inch.Балони за роденден н

Scroll