Обновено
TMISHION Количка Торба,Backrest Складирање Торба Количка Ранец Вокер Мобилност Помош Водоотпорен Виси Торба Додаток Потпирач Торбичка Корисна Црна Торба

TMISHION Количка Торба,Backrest Складирање Торба Количка Ранец Вокер Мобилност Помош Водоотпорен Виси Торба

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 883.20

2 инчи, голем капацитет, мала тежина и лесен за носење, лесно да се поправи на инвалидска количка, повеќе лесен за употреба. 【Висок квалитет на инвалидска количка торба】На висок квалитет на инвалидска количка торба претрпе безброј тестови за да се осигура дека количка торба ќе не биде уништена или оштетена за време на употреба, со добар ефект, висока ефикасност и издржливост.За најдобри резултати, измијте со ладна вода и потоа се исуши торба. 【Лесно да се поправи】Опремени со прилагодливи одредување на рака, тоа лесно може да се поврзани со ниту количка, транспорт стол, скутер, вокер или ролери лизгачот.На здрав складирање торба може да се одржи паричници, очила, или потребни медицински потрошен материјал.2 in Package Листа : 1 x Количка за Складирање Торба. 【Голем капацитет за складирање торба】Големина приближно 43.На здрав појас дава две точки на контакт со вокер и може да обезбеди торба да било вертикална поддршка за дополнителна стабилност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Количка за Складирање Bag Material : 600 D Оксфорд Cloth Color : Black Scope на Примена : Рехабилитација зголеми device Features : Направен од високо-квалитет 600 D Оксфорд влакна, за да се осигура набитост и издржливост, водоотпорен и машина washable Size : Прибл. 【Лесно да се чисти】На инвалидска количка торба се направени од издржлив, лесен Оксфорд ткаенина материјал, кој е светлина и дише и лесно да се чисти.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сигурносен појас светла линија : на лесен дизајн на ранец може ефикасно да го заштити вашето тело и инва�

Различни џебовите ви овозможи да се стави повеќе и повеќе работи, и што е уште поважно, тоа е водоотпорен

Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита.Објектот Пакет Димензии : 15.75 "L X 7.5" W X 3.0 " H Точка Паке

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 3 мали отворивнеле џебови за клучеви, телефон, далечински управувач, очила итн 1 голема

★ Две кука и јамка ремени, една на секоја страна, безбедно придава ќебе да било стол.Не грижете се за ќеб�

Замена враќа на шофершајбната wiper систем за правилно извршување.Суштински замена дел за одржување на шо

Scroll