Обновено
Автомобил Внатрешни Додатоци Голема Cupula Универзален Автомобил Воздухот се Пропустливи Планината Phone Држач за iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, HTC и Другите паметни телефони(Црн) (?

Автомобил Внатрешни Додатоци Голема Cupula Универзален Автомобил Воздухот се Пропустливи Планината Phone Држач

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1980.00

Мобилен Телефон Држачот.Автомобил Внатрешни Додатоци.Автомобил држачот.Стакло Леплива Заградата.Возилото Навигација Рамка. 100% Висок квалитет и добра performation1. Сосема нов и висок квалитет. 2. Направени од увезени висок квалитет на метални материјали. 3. Ви донесе многу погодности и забава. 4. Лесна инсталација, нема потреба од додатни алатки, само клип на планината на вашиот управувачот во секунда. 5. Флексибилни.Тоа е лесен и удобен за да се приспособат на 6. Работа со сите паметни телефони и GPS уреди, може да се одржи уреди спакувани во опфаќа и случаи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесно Монтирање : Клипови или лепило автомобил phone држач, со настава на слика и видео за инсталација.Инст

Спецификации : Предмет Тип : Оптички Сензор за Автоматско автомобил воздухот се пропустливи + Безжичен П

②Press тешко гелот подлога за 5 секунди по лепење.Не остава остатоци, е еднократно и може да се мијат кога с

Сетови За Во Автомобил.Универзална Пролет Заградата Мобилен Телефон Држачот.Гравитацијата Носителот З

Упатство за употреба : ве молиме да ја исчистите површината на телефон или телефон случај пред употреба,

XENDA(TM) Автомобил Планината.Лесно да се инсталира без потребни алатки.Целосна 360 степен ротација во која б

Кога интелигентни инфраред сензор открива дека на мобилен телефон е блиску, заградата автоматски се ис�

Во исто време, на кружни жлебот на задната страна од заградата е посебно обработени, да ги задржи на прот

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

【Трајни】 На 3битна мобилен телефон носителот клип е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиум�

Ладење артефакти, молчи ладење, брзо ладење, мобилните телефони не се топло, без заглавен, лесно да се иг�

АВТОМОБИЛ ТЕЛЕФОН МОНТИРАЊЕ Монтирање на вашиот мобилен телефон со силна автомобил планината за да се

Со цел да се вклопи спорт, супербајк, издржливост и туринг мотоцикли користење на цилиндрични понесе ѕи�

Оваа чаша телефон носителот одговара на сите видови на автомобили, камиони, RVs, спортски автомобили, бро�

1 Без Механички или извори за да се прилагоди за да одговара на вашиот Телефон 2 Прилагодлив 360 степени з

Со прилагодливи компактен 360степен дизајн, никогаш нема да имаат ништо добие на начин на навигација.Цел�

Scroll