Обновено
Безбедност Декоративни Врата Се Справи Со 6 Парчиња На Транспарентен Кристално Стакло Романтична Се Зголеми Шкафот Се Справи Со Европски Стил Шкафот Гардероба Вра

Безбедност Декоративни Врата Се Справи Со 6 Парчиња На Транспарентен Кристално Стакло Романтична Се Зголеми

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1321.92

Цврстата структура, погоден за дрвена или алуминиумска внатрешни и надворешни врати. * Материјал : акрилик стакло фиока се справи. * Боја : транспарентна. * Користете го овој керамички knob поставите за да додадете смисла на декорација на облекување маса фиоки, кабинети, врати, итн.!. * Сите наши производи се рачно изработени, едно парче во исто време, со користење на природни производи.Затоа, ако не и невозможно, тоа е тешко да се произведуваат исти предмети.Широк спектар на апликации : многу погодна за лизгачки штала врати, плакарот врати, градина свлечишта, оградата врати, винарските визби, итн.* Материјал : акрилик стакло фиока се справи.* Боја : транспарентна* Користете го овој керамички knob поставите за да додадете смисла на декорација на облекување маса фиоки, кабинети, врати, итн.!* Сите наши производи се рачно изработени, едно парче во исто време, со користење на природни производи.Затоа, ако не и невозможно, тоа е тешко да се произведуваат исти објекти.* Овие се апсолутно симпатична и одличен начин да се обнови постоечкиот мебел.Пакет се Вклучени : * 6x кристал фиока се справи со* 6x завртки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : цинк легура.Целосно е реверзибилна традиционалните лост, може да се инсталира на двете десн�

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст�

5 инчен), Дупка Растојание : 70cm(27 Тоа вклучува и комплетна инсталација фитинзи и е лесно да се инсталира...

Ве Молиме имајте на ум : ▶Поради разликата на светлината и на екранот, ве Молиме оставете малку малку Хр�

Атарот Lockset Е Наменета За 1 3 / 4 Вратата Дебелина.Солидна Цинк Се Справи.Цинк.Од Името На Брендот : Едноста�

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст�

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст�

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст�

Може да се користи на Античкиот Врати, Штала Врати, Гејтс, Гаража Врати, Дрвени Врати, Метални Порти, фран

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст�

✎ ГОЛЕМИНА : 400mm / 600mm / 800mm (должина) ✎ Мултипримена : Не само една Врата се Справи, но Скалите Парапети, Каб

Модел : Кожа сокриени тока.Материјал : цинк легура + кожа.Цинк легура + кожа дизајн, густа текстура и одлич

Ве молиме прочитајте ги опис на производот внимателно и ви посакувам среќен шопинг!.Поради различни ком

Одличен за реставрација проекти.Најдобар избор за додавање на уникатен античкиот изглед на вашиот дом.�

Scroll