Обновено
Ладно Длето, 3/4 Совет x 18 L

Ладно Длето, 3/4 Совет x 18 L

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2011.20

Објект : Долга Ладна Длето, Број на Парчиња : 1, Должина : 18".Многу од нашите chisels доаѓаат во групи со различни големини и функција разни справи со конструкции за лесно грчевито држејќи се за.Погледнете го карактеристики за Dasco Про Долга Ладна Длето.Примена : За Сечење, Обликување И Отстранување На Метал, Материјал : Топлина Третираат Високо Јаглероден Челик.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Пакет Димензии : 24.13 cms (L) x 6.096 cms (W) x 2.032 cms (H).Пакет Количина : 1 Земја на Потекло : Кина.Тип на производ : AUTOACCES

ИЗДРЖЛИВИ И БЕЗБЕДНИ : Ова 12" x 0.75" (300мм x 19mm) мејсон е колче / ладна длето има падфалсификувани, термички о

Скалирање длето 3 / 4 Во.хексадецимален месо тело.Бетон и ѕидани уривање.Едно парче дизајн.Опис на произв�

Гениј Алатки Рамен Chisels 562022 СПЕЦИФИКАЦИЈА Димензии : 22mm, Висина : 3 / 4 инчи, Должина : 200mm.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИ�

GEDORE ВОЛ E1230200 Влегува во собата за тешки hatchets, 3 компјутери.GEDORE се залага за една универзална, сеопфатна п�

Направени од S2 челик и специјално термички обработени за поголема сила и издржливост.Превозот давачки �

2Инчен Скалирање Длето.На 57 / 8Инчен малку должина рамномерно disperses влијание шок 2Инчен широк нож обезбед�

Тип На Производ : Алатки.Објектот Пакет Димензија : 11.938 cm L X 2.286 cm W X 2.286 см Х Точка Пакет Тежина : 0.200 lbs.Земј�

Цена За : Секој Удар Парче Дизајн : 1Парче Дизајн Материјал : Топлина Третираат Високо Јаглероден Челик П�

Материјал : CRV Ширевте Складирање Торба Големина : Прибл.2 мм Квадратни големини : SQ0, SQ1 Ѕвезда големини : T3

Scroll