Обновено
Aspen Креативни 24025-11 24025-21, Јасно со Црна Линија Стакло Светилка Бакар, 2 Високи Finial, Јасно & Црна

Aspen Креативни 24025-11 24025-21, Јасно со Црна Линија Стакло Светилка Бакар, 2 Високи Finial, Јасно & Црна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76

1 Пакет Јасно Со Црна Линија Стакло Светилка Finial Со Бакар База Спакувани Во Поли Торба.Земја На Потекло : Кина.Од Бренд : Aspen Креативни.Боја : Clear & Црно.Aspen Креативни е посветен на нудејќи широк асортиман на атрактивни и добро цени на преносни светилки, кујна привезоци, суета ѕид тела, отворено осветлување тела, светилка нијанси, и светилка додатоци.Имаме во куќата дизајнери кои го следат тековните трендови и да се развиваат кул нови производи за да ги задоволат тие трендови.Aspen Креативни нуди 1 пакет јасно со црна линија стакло светилка finial со бакар база спакувани во поли торба.Светилка finials се 2" високи, 1" широк и се навој 1/4-27 и одговара на стандард светилка во свирењето на харфа.Светилка харфа не се вклучени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 Монтажни светилка сенка за носител со Uоблик солидна рог рамка, може да обезбедува

Боја : бела; Должина : 11 / 2"; Тема : 1 / 427 Употреба на висококвалитетна железна материјал, површината е рѓадо

Крај : Полиран Месинг, со Заштитен лак Слој.Светилка finials се навој 1 / 427 за да одговара на стандард светилк

1" Високи Солидна Месинг Светилка Finial е навој 1 / 427 за да ги собере светилка харфа блузи.Атрактивни светла

Тема : стандард 1 / 427 Тоа е многу погоден за вертикални светла, рефлектори, табела светилки, старомодна та

68 инчен; топката на главата и на база може да се одвои.Пакетот вклучува : 1 pack 8 инчи жица цртање антички ме

Пакетот вклучува : 1 pack 8 инчи бронза монтажни светилка харфа со топката светилка finial и седло (харфа носит

8 инчен light duty црна позлатен светилка во свирењето на харфа, харфа носителот и finial сет.Врвот на харфа го п�

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Додадете декоративни акцент на вашата светилка со овој finial капа knob.Одличен начин да го

Природните Бела Seashell Светилка Finial Со Среброобложено База Средината век Модерна Хром Финиш рачно израбо

СФЕРА ОБЛИК 1.5" Повлече висина x 1" ширина сфера светилка finial.Совршен круг на врвот исклучите вашиот маса

Urbanest Parasol алуминиум светилка finial.Оваа finial мерки 1 3 / 8" високи и 7 / 8" во дијаметар.Темата големина е 1 / 4", со 2

Боја : бела златен раб, должина : 11 / 2 Силна practicability : висококвалитетна железна материјал се користи, и на �

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Додадете декоративни акцент на вашата светилка со овој finial капа knob.Одличен начин да го

ТРАДИЦИОНАЛЕН СТИЛ : Додадете декоративни акцент на вашата светилка со овој Ориентален finial капа knob.Одли

Scroll