Обновено
Дијамант Уметност Убава Девојка Дијамант Сликарство Комплет 5d Дијамант Уметност за Возрасни Голем Дијамант Сликарство Кристал Кристал Мозаик Крстот Бод Колекции

Дијамант Уметност Убава Девојка Дијамант Сликарство Комплет 5d Дијамант Уметност за Возрасни Голем Дијамант

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1555.20

По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на среќните време со вашето семејство или пријатели.Не грижете се за понудата на дијаманти, имаме зголемен дијаманти од 30%.Искуство чувството да се биде сликар.Завршена работа е повеќе од три-димензионални ,енергична и никогаш нема да згаснат. Се применува соодветна сума на дијамант лепило на пен. Стап соодветните дијамант. ♥Дијамант сликарство комплет е новиот популарни производи,е полесно и поубаво отколку крст-бод. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на HD ПЛАТНО УМЕТНОСТ РЕЗЕРВИ】 : Висок јасно печатење масло на платно се водоотпорни, а има дури и текстура. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Користете книга или на вашата рака да притиснете на дијаманти за да се обезбеди тоа е повеќе витко. Стап дијамант кон соодветните платно.♥Answer : ___________________________ Note : 1. Се однесуваат на табелата подолу е платно за да ги најдете соодветните дијамант.Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет поубаво.Процесот на производство е едноставна, кои можете да потрошите помалку време да се заврши,тоа е лесно да се реализира класичните дела на уметноста.За да се избегне creasing, НЕ се свитка платно. 【ДИЈАМАНТ УМЕТНОСТ КРУГ/ПЛОШТАД ПОЛН ВЕЖБА】 : Висок квалитет на дијаманти покрие целата слика, повеќе сјајна и убава !Тркалезна/плоштад дијамантите се доследни во големина и облик.НЕ го изложувајте премногу недовршени областа на платно во случај на намалување на вискозитет.♥Пакетот Вклучува : 1 x HD платно + Шарени Rhinestone1 x Точка Вежба Pen1 x Glue1 x Пластичен Послужавник♥DIY Чекори : 1.Голем формат дијамант слики се претставени со повеќе групи на алатки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Отворот ISO Опсег до 6400.Таа, исто така доаѓа со 3.2 инчен LCD Ротирачкиагол Следи со Широк Агол на Гледање Рок

Производ на Индонезија.Задржи бебето тело топло, придавам влогови на бебешка кожа.Може да се користи ка�

Capezio залог на нивната поддршка и посветеност за унапредување на танцот, театарот и рекреација во заедни�

[МОЌ & ПРЕЦИЗНОСТ] До 19,000 осцилации во минута со 2 агли на напад : 5° за повеќе моќ, 3.4° за повеќе контрола на

92% Полиестер, 8% Elastane.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.Атлетик одговара е направен за спортисти и е т

❤️【Здрав, Безбеден совршена големина за помала бања ❤️【Бесплатен Дар Надградба Туш Земи Бар】12" Меди

Висока ефикасност до 96%.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, По�

ЗемјоделскоFab Делови Се Со Највисок Квалитет.Автентични ЗемјоделскоFab Делови.Консултирајте Се Со Вашио

Карактеристики : ◇Безжична нето разговорТоа е совршен аудиоразговор алатка, овозможува бесконечна заб

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Пролет или Есен или било сезона во сите!Со секое парче рачно изработени за селски шарм, не две полиците ќ

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

Кочница Светло жолто Трепкачко како предупредување, светло црвена светлина.Мора да се има светлина бар

Воена одделение сврзувачки елементи се DFARS во согласност и направено во Северна Америка.Сертификати на

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Дали сакате да им даде на вашата соба а Сосема нов изглед и на ниската Цена не гледам подалеку од нашиот �

15 1 / 8инчи долго.Лесно да се инсталира.Замени во парови.Одговара на двете страни 15 1 / 8инчи долго.Лесно да �

ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.61

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, нетоксични материјал

Производителот гаранција може да не се применува.Термос вакуум изолација технологија за максимална те�

ГОЛЕМИНА Вкупната големина е 69"x96" / 175x245cm (висина х ширина).Се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секо

Хип Мерења : XМала = 3435.Лесна Камшик долна облека : Ниска половината, исто како и вториот слој на кожата за

Генерално, како вметнете големина и i C стануваат поголеми, максимална сечење длабочина се зголемува.Ква

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

Scroll