Обновено
Socket Set Завртка, Конус Точка, 3/8-24 x 1, од Легиран Челик, Црна Оксид, Хексадецимален Штекер (Количина: 2000) Глоба Конец, 3/8 инчи Копачка/Слепи/Ален/Завртки без глава, Должин?

Socket Set Завртка, Конус Точка, 3/8-24 x 1, од Легиран Челик, Црна Оксид, Хексадецимален Штекер (Количина:

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1128.00

Дизајниран за Постојан Поставување на меки или стврднат шахти.Длабока пенетрација дава овој стил на завртка највисок torsional и axial држење на моќта.Може да се користи како хангар или оска.За шахти на Rockwell цврстина C15 или повеќе, место точка половина нејзината длабочина.Се Препорачува Хексадецимален Штекер (Allen Клуч) Големина : 3/16 (Инчен).Црна Оксид не е заштитен заврши и ќе рѓа ако се изложени на влага.Нерѓосувачки Челик материјал се препорачува за средини со влага.Има Остар конусна форма точка на долниот крај.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Ја спречува drafts (недовршени), нечистотија, инсекти и дожд од влегуваат под гаражни врати.Издржливи винил

Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, тоа во голема мера може да го подобри услуги живот �

Додаток Тип : Таванот Комплет.За Користење Со : Кабловска Пистата Системи.Спецификација : Додаток Тип : Т�

Висок квалитет на бел сјај керамички кригла.Печатени на двете страни и погодна за двете лево и десностр�

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

Photocell автоматски се претвораат светлината во мрак и ИСКЛУЧУВАЊЕ на зората.Одлично за паркинзите, градењ

Хип Мерења : XМала = 3435.Лесна Камшик долна облека : Ниска половината, исто како и вториот слој на кожата за

Тој е компактен и пренослив, и има широк спектар на употреба.Тоа е погоден за фризури, веѓите, лицето нож�

2 инчи), мала тежина (0 Овој производ е водоотпорен во секојдневна употреба.Мултифункција и мултирежим ба

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

Должина на ножот : 7.03 во.Вкупна должина : 11.72 во.Сечилото материјал : 1075 HC.Рачка материјал : Hickory дрво.Кожа о

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

PCGS Оценување, Уверение; Сертификација Број : 31955607 2009 Година (P) Индијанци Sacagawea Долар; Манган / Бакар / Цинк.

15 1 / 8инчи долго.Лесно да се инсталира.Замени во парови.Одговара на двете страни 15 1 / 8инчи долго.Лесно да �

Универзална Светилки : се Користи за Брзинометар Броило Tachometer ИнструментТаблата.Карактеристики : Светл

ГОЛЕМИНА Вкупната големина е 69"x96" / 175x245cm (висина х ширина).Се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секо

Capezio залог на нивната поддршка и посветеност за унапредување на танцот, театарот и рекреација во заедни�

❤️【Здрав, Безбеден совршена големина за помала бања ❤️【Бесплатен Дар Надградба Туш Земи Бар】12" Меди

Производ на Индонезија.Задржи бебето тело топло, придавам влогови на бебешка кожа.Може да се користи ка�

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано нерѓосувачки челик занает, погоден за коктел

ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.61

Воена одделение сврзувачки елементи се DFARS во согласност и направено во Северна Америка.Сертификати на

Производителот гаранција може да не се применува.Пакување од 100 x sкука челик пластични обложени 100mm.Кујн

Кочница Светло жолто Трепкачко како предупредување, светло црвена светлина.Мора да се има светлина бар

Scroll