Обновено
AURION Armur-Црна-0.5 К Neoprene Зглоб/Глуждот Тежината за Мажите и Жените, 0.5 Kg Сет од 2 (Црна)

AURION Armur-Црна-0.5 К Neoprene Зглоб/Глуждот Тежината за Мажите и Жените, 0.5 Kg Сет од 2 (Црна)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 792.00

Тонот на вашите нозе и задник - зголемување дефиниција со носење на нашиот прилагодливи глуждот тегови редовно - ви помага да лесно тон и се стегне вашата телиња, бутовите, колковите и glutes.Лесен и удобен за употреба - ултра мека neoprene запира триење и chafing против кожата - супер брз велкро затворање прави нога тегови едноставен и брз да се прилагоди.Материјал : Neoprene.Во-кутија Содржина : neoprene зглоб/глуждот тежината за мажите и жените.Тонот на вашите нозе и задник - зголемување дефиниција со носење на нашиот прилагодливи глуждот тегови редовно - ви помага да лесно тон и се стегне вашата телиња, бутовите, колковите и glutes Лесен и удобен за употреба - ултра мека neoprene запира триење и chafing против кожата - супер брз велкро затворање прави нога тегови едноставен и брз да се прилагоди Материјал : Neoprene Во-кутија Содржина : neoprene зглоб/глуждот тежината за мажите и за жените".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Знак Носител на Пиедестал, 24x36, Стипса, Хром Овој оглас е за секој.Објект : Пријавете се на Држачот за Монт

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано нерѓосувачки челик занает, погоден за коктел

Кога ќе одат надолу, дишам, кога ќе излезе, и издишување❃ глава не треба да се потпреме на supine одбор...

2 инчи), мала тежина (0 Овој производ е водоотпорен во секојдневна употреба.Мултифункција и мултирежим ба

Поврземе на големи шише; 2 [КОМПАТИБИЛНОСТ] : Погоден за грејач, кампување шпорет, преносни скара, десктоп

Тој е компактен и пренослив, и има широк спектар на употреба.Тоа е погоден за фризури, веѓите, лицето нож�

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

Додаток Тип : Таванот Комплет.За Користење Со : Кабловска Пистата Системи.Спецификација : Додаток Тип : Т�

ГОЛЕМИНА Вкупната големина е 69"x96" / 175x245cm (висина х ширина).Се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секо

ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.61

PCGS Оценување, Уверение; Сертификација Број : 31955607 2009 Година (P) Индијанци Sacagawea Долар; Манган / Бакар / Цинк.

Отворот ISO Опсег до 6400.Таа, исто така доаѓа со 3.2 инчен LCD Ротирачкиагол Следи со Широк Агол на Гледање Рок

Висок квалитет на бел сјај керамички кригла.Печатени на двете страни и погодна за двете лево и десностр�

Здрав Материјал Направени од високо квалитетна ABS и нерѓосувачки челик материјал, добро изградени, не с

Capezio залог на нивната поддршка и посветеност за унапредување на танцот, театарот и рекреација во заедни�

Scroll