Обновено
DEZENE Тело Перница Маска, Супер Меки Кадифени Тело Pillowcase со Скриен Патент Затворање за Adultes 21 x 54 Инчен, Портокал Жолта

DEZENE Тело Перница Маска, Супер Меки Кадифени Тело Pillowcase со Скриен Патент Затворање за Adultes 21 x 54

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

Сомот.ДОДАДЕТЕ СТИЛ ЗА ВАШАТА ОБЛАСТ : Богата со Солидна Боја на Телото Перница Маска, Носи Луксузен Изглед на Вашиот Дом Декоративни, Кревет, Троседот, Каучот, Чаир, Автомобил, Патио, Farmhouse, Спална соба, Канцеларија, Затворен & Отворено, Итн.ПРИЈАТНА МЕКА METERIAL : Овие Декоративни Перница Опфаќа Се Направени од Издржлив Поли Сомот,Удобни и Супер Мека на Допир, Одделение А, Висока Класа, и Двете Страни се Исти.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Скриен патент на работ е издржлив,и работи без проблеми.Расклопување Слободно, Погодно да се Промени.Боја на Ткаенина е Убава и без Боја Исчезнува. 1 ПАКЕТ : Пакет Содржи 1 Парче на 21 x 54 Инчен Отстранлив Тело Перница Маска, БЕЗ ПЕРНИЦА INSERT, Како Резултат на Рачно Производство, ве Молиме Оставете 1-2 CM.ЛЕСНО НЕГА : Машина Перат за Лесно Грижа и Одржување, Посебно во Ладна Вода, На Нежен Циклус, Не Користете Кајгана и Железо.Ажурирање на вашата дневна соба или семејна соба со овие квалитет,едноставни, мода,акцентот polyster сомот перници.Телото перница маска е добра за софи, кревети и домашна декорација.Со ова се отстранува тело перница капак (перница осигурување),можете да го промените оркестарот на вашата соба без bodying од вашиот користат / old / скапи и удобно акцент перница или перница.Телото перница покритие може да биде машина за мијат со благ детергент и се исуши, или Сува Чиста.Забелешка повторно : Како резултат на рачно производство, шиење и кроење неизбежно ќе се случи мало отстапување, ве молиме оставете 1-2 cm.Бојата на телото перница покрие / перница маска може да се разликува поради различни монитори.Само телото Перница Капак (Перница Осигурување).ПЕРНИЦА ВМЕТНЕТЕ НЕ Е ВКЛУЧЕНА.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Божиќ Тело Перница ги Опфаќа : 1 пакет Божиќ тело pillowcase 20x54 инчи / 50x137cm, перници не се вклучени.Професионал

1pc за една продажба, Големина : 45*45см, материјал : Полиестер.Материјал : Направен од висококвалитет полиес

Микрофибер.Овој едноставен и ултра мека pillowcase може да се покријат и заштита на перница од валкано и, ист�

1pc за една продажба, Големина : 45*45см, материјал : праска кожата.Материјал : Направен од висококвалитет по�

Полиестер.Произведено во САД или Увезуваат.Изработен од полиестер ткаенини со скриен патент дизајн.Диш

Сатен.Одлична за сите годишни времиња и за сите возрасти.Големина : Прибл.20" x 54" (50 CM x 137 CM) ; Материјал : сви

Микрофибер ✔️КАРАКТЕРИСТИКИ : Вклучува 1 парче на правоаголни леопард шема се зајакнат перница случај.

Полиуретански Медицински Ткаенина.ПОДДРШКА на ВАШЕТО ТЕЛО за повеќе мирен и recuperative спиење со Any Bone Contoured

Специјален Дизајн : Овој производ е единствен и симпатична животно површина, со многу задоволство за ва�

1pc за една продажба, Големина : 48*48 CM, материјал : помеша.Answer : ___________________________ Note : Ова е прегратка pillowcase, не �

1pc за една продажба,боја како што е прикажано,Големина : 25*35cm Материјал : Кадифен.Удобно ткаенини : Направ�

Божиќ Тело Перница ги Опфаќа : 1 пакет Божиќ тело pillowcase 20x54 инчи / 50x137cm, перници не се вклучени.Професионал

Сатен.Одлична за сите годишни времиња и за сите возрасти.Големина : Прибл.20" x 54" (50 CM x 137 CM) ; Материјал : сви

Боја како што е прикажано , Материјал : кадифен + велур, големина : 45*45см (без перница јадро).Материјал : Нап

Мека како Tshirt : телото pillowcase е направен од ист материјал како Џерси Тмаица, мека, дише, потдоказ, и да спие

1pc за една продажба, Материјал : праска кожата, големина : 45*45см.Answer : ___________________________ Note : Ова е прегратка pill

Телото pillowcase дизајн : Шема печатени,скриени zip поблиску,мека полиестер перница случај.Моделот е една гол

Телото pillowcase дизајн : Шема печатени,скриени zip поблиску,мека полиестер перница случај.Моделот е една гол

Големина : 45*90 CM (седиште + перница) материјал : ПП памук, соочи се.Назад подлога е направен од супер мек кр�

Еве неколку едноставни работи кои можете да ги направите за да се задржи Funlife кревет перница во одлична �

Scroll