Обновено
Меки Играчки за Супер Меки Прекрасна Диносаурус Кадифен Кукла Цртан филм Полнети Животни Дино Играчка за Деца Прегратка Бебе Кукла Перница на Спиење Дома Декор (Ди

Меки Играчки за Супер Меки Прекрасна Диносаурус Кадифен Кукла Цртан филм Полнети Животни Дино Играчка за Деца

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 5975.76

Ткаенини : Супер меки се водат, фил : 3 D памук.Висина : 43 цм, 60 см.Удобно Тестенини : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови изработка.Целосно пополнување : целосно пополнување на сите делови, не е лесно да се деформира, добра еластичност, цврсто навој страна, не е лесно да се произведуваат памук!.Внимателен кон детали : мека тело, парична казна крои без убодите, јасно печатење и боење, и не е лесно да исчезнат.Ткаенини : се Водат супер soft Filling : 3 D cotton Height : 43cm, 60cm Applicable возраст : над три години old Toy тип : doll Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Удобно Тестенини : кожа-пријателски, мека, мазна на допир, симпатична изрази, јавете се на везови изработка.Целосно пополнување : целосно пополнување на сите делови, не е лесно да се деформира, добра еластичност, цврсто навој страна, не е лесно да се произведуваат памук!Внимателен кон детали : мека тело, парична казна крои без убодите, јасно печатење и боење, и не е лесно да исчезнат.Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Полиестер Смеса.МЕКА И LOVEABLE Вашето дете сега може да се префрли во акција исто како нивните омилени PJ Ма�

Кога Ќе се Користи за Греење Машина За Пренос на Слика, Што е Подобро за Да Отпакувате Pillowcase И го Стави на

Мачката кадифен перницата е изработена од памучен материјал, кој е мека, симпатична, удобно, и машина пе�

Крилја може да биде укината и деформирано рачно.Удобно ткаенини Одберете кадифен ткаенина + PP памук бал�

Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од бо�

Пластичната слика на Boba млеко чај првенство дизајн стимулира деца имагинација и креативност.Квалитето�

Мачките се плашат од кисели краставички, но краставички само сакам љубов.Добредојдовте во светот на Мач

Ткаенини : Spandex водат супер меки, фил : долу памук.Висина : 50 цм, 60 см, 70 cm.Удобно Тестенини : кожапријателск�

Ткаенини : Кристал супер меки, фил : pp памук.Боја класификација : розова, небото сино.Удобно Тестенини : ко

Моделирање категорија : животни.Дали формата е цртан филм, аниме : Нема.Животно класификација : добиток.В

Симпатична израз : симпатична изразување, светли очи, слатки и слатки.PP памук пополнување : пополни со PP �

✿ВисокоКвалитетни Материјали : Цртан филм симулација на животните кадифен играчки се направени на кад�

Еластична меки кадифени ткаенини, еластична од сите страни, меки и удобни, кожниfriendly и нежна.Цртан лик, с

Супер симпатична и реални кадифен играчки ќе додадете забава во бајкатематските соби и украси.Додадете

Дизајниран супер симпатична крава кадифен кукла, со висок квалитет водат кадифени ткаенини, надолу пам�

СОБЕРАТ СИТЕ НИВ Толку многу ликови во сите големини, за да изберете од!.СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА SQUISHMALLOWS Овие

Направен од супер кратки куп капак и се полнети со PP памук внатре.Супер меки, многу симпатична и не се ма�

Креативен дизајн : Мрзливи јајце дизајн, сладок и нежен.Симпатична миленичиња масти мачка, убава атмосф�

Кога Ќе се Користи за Греење Машина За Пренос на Слика, Што е Подобро за Да Отпакувате Pillowcase И го Стави на

ПОДГОТВЕНИ ЗА RUFF RUFF СПАСУВАЊЕ : Вашиот омилен Cockapoo куче од Шепа Патрола сега е под Перница домашни Милен�

За деца и возрасни слично, овие играчки се совршен за да се умилкувам на телото со во кревет или да ве ком

Боја класификација : темно жолта, светло жолта.Висина : 30 cm 40 cm, 50 цм, 60 см.Удобно материјал : кожапријателс

100% Полиестер Сатен : Сатен Перница Покрие Користи 100% Полиестер Сатен Да Се Обезбеди Еластични Се Чувств�

Големина : 16 1 / 2 инчи симпатична кадифен играчкивклучувајќи црвена морска ѕвезда супер меки кадифен игр

Класичен Љубов мечето – Дизајнирани со кадрава коса, мали уши, црна копчето очи, и мека носот, овие полне

Кадифен.Увезени.Материјал : Мека кадифен ткаенина, мазна на допир.Додатен е Долу памук, која е мека од PP п

【Големина】 големината на овој кадифен играчки е 30 CM.Симпатична, смешни, меки, кадифен мачка кадифен жив

Scroll