Обновено
Amdsoc Дома Детето CD Bluetooth Играч, со Репродукција Меморија, Премотување Напред и Премотување назад, Јамка, AB Повторување

Amdsoc Дома Детето CD Bluetooth Играч, со Репродукција Меморија, Премотување Напред и Премотување назад, Јамка,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1461.60

СТУДЕНТОТ АНГЛИСКИ јазик за УЧЕЊЕ ПРИДРУЖНИК : CD играат различни учење Цд-а.Bluetooth), repeat (повтори функција, дозволете им на децата да совладаат речникот, за да се задоволат различните потреби на учениците среќен и учење.DISC PLAYBACK : Диск формат на CD-ROM, CD-R/RW, CD-MP3, поддршка на различни аудио дискови. 3,5 MM приклучок за СЛУШАЛКИ АУДИО ИЗЛЕЗ : уживајте во приватно, без нарушување, овој производ не имаат звучник функција, дури и во бучни сцени, можете да уживајте во вашата средина за учење, и лесно да се адаптира на повеќето слушалки.BLUETOOTH ФУНКЦИЈАТА : Пренос на далечина : 5 M (straight-line бариера-слободен 10 M), безжични слушалки може да бидат поврзани.ИНТИМНИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ КОПЧЕ : лизгање на ЗАДРЖЕТЕ го копчето на дното на машината може да се заклучи функција копчиња на панелот за да се спречи misoperation.ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : Bluetooth конекција, Музички ЦД, Аудио излез, Моќ банка или напојување, да Играат меморија, Премотување напред и премотување назад, Јамка, AB repeat SPECIFICATION : Димензии : Дијаметар 148mm*Дебелина 28mm Net тежина : 235g Color : white Display видливата површина : 39.5* 15.3 mm Viewing агол : 90°Bluetooth верзија : 5.0 Bluetooth пренос на далечина : 5 M (права линија бариера-слободен 10 M)џек за Слушалки : 3.5 MMOutput моќ : 15m WUSB интерфејс : за микро charging Disc формат : CD-ROM, CD-R/RW, ЦД-MP3 Frequency одговор : 20-20,000 HZPlay режим : disc Key работата : Yes Signal на бучава сооднос : ≥85-90db Audio излезотпорност стерео : 320 The пакетот вклучува : 1x CD играч.

Повеќе детали

Size:
Diameter 148mm*Thickness 28mm
Net weight:
235g
Color:
white
Display viewable area:
39.5* 15.3mm
Viewing angle:
90°
Bluetooth version:
5.0
Bluetooth transmission distance:
5M (straight line barrier-free 10M)
Headphone jack:
3.5MM
Output power:
15mW
USB interface:
for micro charging
Disc format:
CD-ROM, CD-R/RW, CD-MP3
Frequency response:
20-20,000HZ
Play mode:
disc
Key operation:
Yes
Signal to noise ratio:
≥85-90db
Audio outputimpedance stereo:
320
The package includes:
1xCD player :

Слични производи во категоријата

ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.61

Дали сакате да им даде на вашата соба а Сосема нов изглед и на ниската Цена не гледам подалеку од нашиот �

[МОЌ & ПРЕЦИЗНОСТ] До 19,000 осцилации во минута со 2 агли на напад : 5° за повеќе моќ, 3.4° за повеќе контрола на

Хип Мерења : XМала = 3435.Лесна Камшик долна облека : Ниска половината, исто како и вториот слој на кожата за

Тонот на вашите нозе и задник зголемување дефиниција со носење на нашиот прилагодливи глуждот тегови р

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Кога ќе одат надолу, дишам, кога ќе излезе, и издишување❃ глава не треба да се потпреме на supine одбор...

Висока ефикасност до 96%.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, По�

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, нетоксични материјал

❤️【Здрав, Безбеден совршена големина за помала бања ❤️【Бесплатен Дар Надградба Туш Земи Бар】12" Меди

15 1 / 8инчи долго.Лесно да се инсталира.Замени во парови.Одговара на двете страни 15 1 / 8инчи долго.Лесно да �

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

2 инчи), мала тежина (0 Овој производ е водоотпорен во секојдневна употреба.Мултифункција и мултирежим ба

Производителот гаранција може да не се применува.Пакување од 100 x sкука челик пластични обложени 100mm.Кујн

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Scroll