Обновено
Случај Фанови за Делта AFB0812SH pwm Вентилаторот за Ладење 80mm dc brushless 808025mm DC12V 0.60 4-pin 4500RPM 63CFM

Случај Фанови за Делта AFB0812SH pwm Вентилаторот за Ладење 80mm dc brushless 808025mm DC12V 0.60 4-pin 4500RPM

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2224.80

100% Сосема нов и Висок квалитет.Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.Ние нудиме најдобрите производи и лесно политика на враќање.Интересни додатоци ќе го освежи вашиот сакан .Производот како што е опишано во слика.Нови.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Слика може да не соодветствуваат вистински производ.Ве молиме контактирајте со Продавачот за повеќе де

Се работи за сите Antminers со PWM 4pin Фанови.Неговата двојна чипови (еден plug секоја) вештачки генерираат 2200~6500 �

8 милиони бои за да се донесе вистинската атмосфера на вашиот систем.Riing Плус 20 LED RGB Случај Фан TT Premium Edition

Бидете сигурни дека ќе ги повлече тесни,додека го држите фан цврсто во место, така што целото парче закл�

【ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН】 : во Споредба со слични производи, нашите мобилни игри контролер користи уникатен кли

Конекции : 6 инчен.Проток на воздух : 22 cfm.Имајќи тип : ракав.Актуелни : 100ma.Бучава : 24.3 велика британија.На т�

❶ Димензија на надворешната рамка е 120mm(L) x 120mm(W) x 38mm(H) / големината на фан во инчен е 4.72 во(L) x 4.72 во(W) x 1.5 в�

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Број на модел : R3 G220RC0908; Сечилото дијаметар : 220mm;.Бренд : ebmpapst;Тип : Цен

Одлични 4pin PWM 1 до 3 splitter фан напојување продолжување кабелот за PC компјутер матична плоча фанови, ви напр

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

32 бои на LED светилки може да се запознаа за да се обезбеди силна кул ефект за да го прикажете вашиот стилс

♥ 【2 PACK 120 MM ФАН 1500 RPM】 : 120x120x25mm / 4.7x4.7x1in.Напон : 12 V; Брзина : 1500 RPM; Струење : 57 CFM; Бучава : 23d BA; Имајќи : Ракави

?PBT АНТИПЛАСТИЧЕН МАТЕРИЈАЛ?Дојдовни PBT антипластични материјали, заштита на животната средина оган, бе�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Исклучете RGB LED Светло за Ладење Вентилатор, Топлина Дисипација Heatsink за Компјутер PC Случај.На shockproof гума

Точка Име : Компјутерски Вентилаторот За Ладење.На вентилаторот за ладење е специјализирана за десктоп

Боја : Set E Секоја светилка мушка поддржува плоча софтвер за програмирање за да ги прилагодите на 16 милио�

【PWM фан】На PWM фан контрола им овозможува динамична брзина на вредноста меѓу 900 вртежи во минута за 2, 000 в�

Подобрување на ладење и струење на вашиот случај / систем со оваа Apevia 60mm x 60mm x 25мм црна молчи фан.Тоа нуди

3 U BLANKING ПАНЕЛ : Удар кул воздух преку вашиот багажник куќиште за да се задржи вредни опрема функционира е

【Пакет】 : RGB случај фан 140mm x 3, Собирање врска панел, одредување на завртки 3 сета x 4, гумени влошки 3 сета x

Scroll