Обновено
Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух Хелиум Балон Розово Злато Сина, Розова (Ballon Големина : 16, ?

Балон Партија Декорација 16 Среќен Роденден Балони Фолија Писмо Ballons Роденден Деца Возрасни Бебе Туш Воздух

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1696.80

Хелиум/водород може само да плови за 6 до 14 часа, па хелиум и водород мора да биде обвинет за истиот ден (се Обрне внимание на безбедноста).Лесно да се надува : Можете да го користите хелиум, воздушна пумпа или вода да се надува балон. 【Лесно се Инсталира】 : Максимум бои со нашите лесно да се DIY банер и Балон, партијата ќе биде украсена во рок од неколку минути.Овој балон автоматски се запечатени, гас автоматски ќе започне печат, овој балон е релативно мала, само пополнување на воздухот, водород или хелиум пополнување не е лета.Овие трајни балони ќе додадете на убавината на партијата.Note1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 【Висок Квалитет Балони 】 : Латекс и Фолија Балони, Не-токсичност и безопасноста; балони се силни и долготрајни, поддршка хелиум или воздух.Откријте задоволство да ги красат вашата страна и ајде да го направите овој ден посебен.Остри предмети/нечисти земјата/ изложени на сонце, што може да предизвика топката да бидат оштетени и пукна.Note3 : Производ печатење, бојата може да бидат различни нијанси,ве молиме да се разбере.Сите Фолија балони и латекс балони може да се плови со хелиум.Тоа мора да биде бавно да се надува алуминиумска фолија балон, кога тоа е исполнет до 90%, разнесени преку слама за контрола на обемот на воздухот, така што нема да се скрши. 【Совршен Декор】 : Погоден за роденден партии, јубилеј, бебе туш и други специјални настани што сакате да ги красат.Пакет се Вклучени : 50pcs*Balloon Specifications : Материјал : алуминиум foil Size : 16 inch Note : 1.Идеален за детски роденден на балони, направен од високо-квалитет на природен латекс, може да се полнат со воздух или хелиум.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

86 инчен x 55.Ако имате какви било прашања или предлози во врска со нашите производи, ве молиме контактирај

★Ја збогати вашата прослава : Дали тоа е детски роденден, градина партија, ноќта на Вештерките, Божиќ, ро

[Лесно да се Инсталира] Среќен Роденден банери и роденденска торта картички ќе привлече внимание во пар

Note1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на обј�

Пакет се Вклучени : 100pack 5inch висок квалитет морнарско сини балони, 1pc 10m балон лента 100pack балони се доволни

Суперхерој Партија Материјали вклучува : 24pcs,12инчен балони(Вклучува 4 различни суперхерој ликови, секо�

Големина на : 40 Инчи секоја буква / број.Материјал : Алуминиум Фолија.Пакет : Opp Вреќа.Функција : Партија Де

Оваа фолија балон е хелиум квалитет и се погодни да се надува со двете хелиум или воздух.Виножито број б�

50РОДЕНДЕН КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : 50розова кристал Тиара / круна + Розова sash"50 & Прекрасен" 50th Birthday Украси за Жен

Диносаурус партија сет вклучуваат : 5 Компјутери големи големи диносаурус балони,5 Компјутери мал динос�

Многу балони може да се формира облик сакате, лесен за употреба.Можете исто така да користите лепак да с�

Пакет : 40inch џамбо 1 и 9 балони,40inch Шише Шампањ Балон во Собата,вкупно 4pcs,сите поддршка на хелиум.Боја:Среб

Ние сме посветени да ви даде незаборавно партија ✅Висок Квалитет на Латекс Балони : Сите балони во наша�

ЌЕ ДОБИЕТЕ : 6 сет на балони со 6 различни spoofy зборови 3 во сметаат за секој вид 18 пакет балони вкупно.СМЕШН

Изградба на атмосфера на : wiggly балони се печатат со 9 различни Hanukkah елементи, како што се dreidel, ноќни menorah о

Црвени Балони Големина : 10inch црвени балони.Ќе има Одредена Боја Разлика По Инфлација, Но Ефект на Боја, Ќ�

[Спецификација] : Материјал : ПВЦ; Надуени големина : 3ft високи, 3.12 ft ширина; Боја : Бела + Сина; Забелешка : в�

Без никакви грижи за кинење или пука кога надуени.Стрела Војна Балони се многу популарни за деца, ако се

☆Она што ќе добиете : Baldi е тематските Роденден Украси сет со 1 парче среќен роденден банер,18 парчиња на б

Материјал : Латекс.Класификација : Ballon.Број на Компјутери : 50pcs.Број на модел : 1.5 g 10inch.Балони за роденден н

❉Висок Квалитет : Банери,спирали swirls и toppers се изработени од екопријателски biodegradable хартија, балони се н�

ОДЛИЧНО ЗА БИЛО која СТРАНА : Нашата голема буква и број балони се совршени за вашиот следен роденден, св

2022 балони, висок квалитет зголеми златна боја балони.Пакет вклучуваат 3pcs на 2 балони , 1pc на 0 балон и 1pc на

Површината на банерот е попрскана со златен прав, кој изгледа многу сјајна, мечтателни и шармантна.Тие с

5 Ариел Балони Вклучени, Балони Се 14" И Стап Е Уште 15".Направи Одлична Партија Услуги И Може Да Се Користи �

[Елегантен дизајн] Круна балони имаат златна фолија на површината, која сјајна под светлината или сонце�

Должина 30cm.Секој песок животно е направен од светла или синтетички ткаенини и е исполнет со парична каз�

И може да се користи за да го прослават 50роденден(Само разменуваат броеви) 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 Направени �

Партија материјали партија декорација свадба декорација, едноставна и практична, додадете боја и среќа

ДОДАДЕТЕ АТМОСФЕРА НА ПАРТИЈАТА Микс на слични розови бои за полнење, тоа веројатно ќе имаат некои разл

Scroll