Обновено
Метални Печати,12pcs 1/4in Кожа Занает Марки Метал Печат Јаглероден Челик DIY Резба Печатење Алатки за Полнење,Обложено тешко јаглероден челик, издржлив, лесен за чистењ?

Метални Печати,12pcs 1/4in Кожа Занает Марки Метал Печат Јаглероден Челик DIY Резба Печатење Алатки за Полнење,Обложено

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 616.56

Обложено тешко јаглероден челик, издржлив, лесен за чистење, намалување носат и солза, одржување на рацете чисти.Пластична кутија за складирање за лесно складирање и употреба за да се избегне загуба.Лесно е да притиснете на различни материјали, се создаде вашиот уникатен објекти и занаети. 12pcs еден комплет, со различни стилови, ги задоволат различните потреби, најдобар избор за кожа и накит одлуки.Добро дизајниран алатка за полнење, да ви помогне да се создаде нежен накит лесно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Кожа Занает Марки Материјал : Јаглероден Челик Боја : Како на сликата прикажани Цврстина : 48-52 Површински Третман : Хром Спецификации : 6mm 1/4in Количина : 12pcs Апликација : Погоден за втиснување на алуминиум, калај, алкално, бакар, месинг, никел, сребро, дрво, кожа, итн Пакет Листата : 12 x Кожа Занает Марки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ЛесенЗаНе марки за почетници и професионалци, може да се излезе совршено шема.Професионална алатка за к

Направени со конвенционалните дизајн и со интегрален се справи со, овој голем маскирна 12mm x 10мм кожа печ�

На резби се произведени од страна на CNC контролирани гравирање машини.Раката печат е изработен од специ�

На резби се произведени од страна на CNC контролирани гравирање машини На рака печат е изработен од спец

【36 Парче Сет】26 големи букви (од A Z), 1 симбол " нерѓосувачки челик не е погодна 【Погодност Складирање Ку�

ЛесенЗаНе марки за почетници и професионалци, може да се излезе совршено шема.Професионална алатка за к

Нерѓосувачки Челик.Бери Кралот.Sheridan Стил.Впечаток мерки 1 / 2" во должина и 5 / 32" во височина.Ова е #1 Нареде�

Tandy Кожа M885 Craftool� Трска Печат 688500 Craftool� марки се инвестиција која ќе трае со години да дојде!Кога се кор�

ПЕЧАТ МАТЕРИЈАЛИ : комплет користи две пластични врежана плочи со вкупно 79 букви, броеви и специјални си

Овие марки се направени од исклучително силна цинк легура материјал се со силно влијание и долг животен

Впечаток мерки 7 / 16" во должина и 5 / 16" во ширина.Оваа алатка е Јагода Печат и е број E566 Алатката мерки 7 / 16"

Кожа Алатка Трајни цврста метална конструкција,100% сосема нов и висок квалитет.Кожа Занает Алатка Профе�

♥【Специјален Дизајн Чекан 】:дршката е направена од цврсто дрво што е удобно,трудза заштеда на енерги�

Нашата алатка решетката е направен од природни букови дрва со практичен дизајн, ви обезбедува организи�

ЛесенЗаНе марки за почетници и професионалци, може да се излезе совршено шема.Професионална алатка за к

1.Answer : ___________________________ Note : Економски поставува одговараат за почетник,не за перфекционист / екстремистич

Scroll