Обновено
KUIDAMOS Ѕид Носителот, Говорникот Планината Носителот Мода Трајни Лесно да се Инсталира за Мебел(Бела)

KUIDAMOS Ѕид Носителот, Говорникот Планината Носителот Мода Трајни Лесно да се Инсталира за Мебел(Бела)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1123.20

【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Тоа е направен од висок квалитет на АБС материјал, со силна издржливост и долг животен век. 【СТИЛСКИ ИЗГЛЕД】стилски и ниска копче дизајн естетски надополнува било кој ѕид, кабинет или мебел. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】ѕидот монтирани дизајн може да се сокрие неуредна жици уредно зад монтажа заграда, кои можат ефикасно да се спаси десктоп простор. 【ПРОИЗВОЛНО ПОСТАВЕНИ】Практичен и удобен, можете да го поставите вашиот говорникот опрема секаде каде што сакате. 【ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН】Практичен дизајн, уредот не е директно против ѕид, кои можат ефикасно да се гарантира квалитетот на звукот.Функција : 1. Стилски и ниска копче дизајн естетски надополнува било кој ѕид, кабинет или мебел.2. Практичен дизајн, уредот не е директно против ѕид, кои можат ефикасно да се гарантира квалитетот на звукот.3. Практичен и удобен, можете да го поставите вашиот говорникот опрема секаде каде што сакате.4. Ѕидот монтирани дизајн може да се сокрие неуредна жици уредно зад монтажа заграда, кои можат ефикасно да се спаси десктоп простор.5. Тоа е направен од висок квалитет на АБС материјал, со силна издржливост и долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Говорникот Holder Material : ABSCompatible : За Влез на Говорникот Пакет Листа : 1 x Bracket1 x Податоци Line1 x Прирачник.

Повеќе детали

Item Type:
Speaker Holder
Material:
ABS
Compatible:
For Input Speaker
Package List:
1 x Bracket :
1 x Data Line :
1 x Manual :

Слични производи во категоријата

Само компатибилни со Garmin forerunner 310 XT.Материјали : Најлон.Стилски и удобно.Бендот се вклопува во зглобовит�

1.Живописни Слика Совршен Бои Највисок Квалитет На Слики на располагање; 2.Три различни големини се дост

Сигнал на излез линија (жолт)3 Добро Електрични Перформанси : Чиста електронски коло структура, како и до

1950Тите Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продад

Star Smilez направи оралното здравје, забава.Стоматолошката модел има 4 чистење со забен конец локации кои се

[Дизајни] Круг се Изедначи на Врвот со Мали Барел Главата за Брзо Сечење, Обликување, Намалување на Должи

Нашите 3 D faux mink трепките се рачно изработени од најдобар квалитет синтетички влакна, што е исклучително

Има 10 течност мл / 300 ml.Кристално Стакло : Направен од премиум leadfree кристал кој е транспарентен и lustroТие с

Брзо Прилагодување И Меморија Задржување На Вилицата Отворање.Тенок Вилици Облик За Ореви И Цевки.Тоа Е

Пакетот Вклучува : 18 компјутери ноќта на Вештерките картички големина 5 x7 инчен, 18 компјутери боја плик с

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

1949S Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Направени од издржлив никел позлатен материјал.Кошница се вклопува во една чаша во време, во триаголен �

Карактеристики : 1600x1200 (2 MP) HD поток со визија ноќ.Интегрирани влезот осветлување.Во реално време двонасо�

1952 Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

70% Памук, 30% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Француски тери потење за години.Редов

Овој сет содржи 8 закачалки во сите 7 silken ткаенинаопфатени поместена закачалки 3 се offбела, 1 розова, 1 кафе

Обезбедува изолација за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, море clownfish, итн.Новороденче �

Салфетка Прстени, Сет од 6 (Пакување од 6).Направена од квалитетот на никел позлатен материјал.Рачно изра�

Scroll