Обновено
Прилагодувач Митра Го Видов,Видов Слот Прилагодувач Регулаторот Mortise Tenon Машини За Мерење Алатка Подвижен Мерење Блок

Прилагодувач Митра Го Видов,Видов Слот Прилагодувач Регулаторот Mortise Tenon Машини За Мерење Алатка Подвижен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1174.08

Фината изработка, носат‑отпорни, и практично, високо acccuracy и добар квалитет.Го видов слот регулатор може едноставно да се измери видов слот, тоа што го прави лесно да се лежиштето и пресекот.Нејзините efficency и точноста се импресивни.Направени од високо квалитетен материјал, го видов слот регулаторот не е лесно да се добие oxdized или rusty.Без разлика дали тоа е на маса видов, митра го видов, конзолни видов, JMPv2 притисни го видов, гравирање табела или друга алатка за да се намали слот, тоа може да се користи за да се прилагоди на потребните слот големина.Може да се применува во производството на дрвени конструкции, дрвени кутии, ротирачки кутии, загради, фиоки, итн.Спецификација : Предмет Тип : Видов Слот Прилагодувач Материјал : Алуминиум легура Боја : Сребро + црвено Максимална Отворање Големина : Прибл. 50мм / 2in Машински Сечилото Дебелина : Прибл.0-12mm / 0-0.5 во Големина : Прибл.100 x 38 x 15.5 mm / 3.9 x 1.5 x 0.6 во Пакет Листа : 1 x Видов Слот Прилагодувач.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Идеална митра кутија за прецизно намалувања.Одлично за сечење дрво украси, Слика рамки, итн.Намалувања �

Должина на ножот : 265mm.Теренот : 1.75 mm.Дебелина : 0.60 mm.Kerf : 0.92 mm.Одлично за сечено дрво.Оваа Број 1 удел на паза

на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.Рамка за справув

Зглоб стража, те штити рака.Пакет Тежина : 2.25 фунти.Вклучени компоненти : Handsaw.Пакет Димензии : 30.734 L x 13.97 H x

30 инчи долго.Дизајниран да се намали преку Зелено дрво.Дизајниран да бара апликации и тешки опкружувања

20 инчи Sharp Tooth handsaw идеален за framers, генерален изведувачи и woodworkers.Изградена од страна SK5 Трајни челик со ' р

Овој флексибилен жица видов мерки во 16.во должина и тежи помалку од 1 мл.Погоден за редовни опстанок / кам

Должина на ножот : 265mm.Теренот : 1.75 mm.Дебелина : 0.6 mm.Kerf : 0.92 mm.Апликации : општи дрво.Дизајниран за rip / cross / ко

1.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈНИРАН, УДОБНО, КОУКРАСЕНИОТ РАЧКА : Обезбедува удобен зафат за проширена употреба 2.Ле�

БЕЗБЕДНОСТ : Доаѓа со пенкало капа и ножот складирање кутија, што е погодно за чување за време на употреб

Погодна за наводнување на градинарски, столарија, декорација, апарати за пили, итн.На буковата се справи

5 tpi Medium (меки дрво), 17 tpi парична Казна (тешко дрво, бамбус), и 22 tpi Дополнителна парична Казна (сува тешко �

Употребата на манган легиран челик сечилото, не е лесно да се деформирани.Индукција стврднување, три бр�

ПВЦ ВИДОВ : ПВЦ канал рака видов за сечење распоред на 40 или 80 ПВЦ цевки и врска.ABC ЕРГОНОМСКИ РАЧКА : Удоб�

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.Ве молиме имајте во предв�

Компактна големина го прави овој видов лесно да се вклопи во алатка кутии или работа во тесни простори.Д

Двојно видов има ергономски nonslip рачка за удобен зафат и чувар да го штити забите кога го видов не е во уп

✔За изработка на накит, Лемење плоча е.дрво, занаети, хоби и повеќе ✔Практично нераскинливо bimetal ножот з

Ова е казна за квалитет на алатка која ќе им обезбеди години на служба.Тоа е голем плус на секое сериозна

· ★ [ефикасност] : Професионални 12инчен ножовка, лак видов тензија прилагодливи за да се исполнат различ

Сигурен клучалката видел совршен за изградба добрите и дома негоyourselfers.Датотеката прекалени заби одлич

Материјал : Алуминиум Легура + Пластика.Го виде ножот не е лесно да се падне, кој е безбеден и сигурен.Лес�

Единствена мерка дизајн, едноставно да се измери видов слот, лесно слот и се сече, практично да работат.П

Со рака заштита.Ергономски softhandle.Вклучува виде ножот.Од нејзиното основање во 1992 година KS АЛАТКИ Werkzeuge M

Направени од сатенски финиш од не 'рѓосувачки челик –' рѓа и отпорни на дамки.Секој gage е јасно означени с

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи.Лесен и пренослив, лесен за употреба.Добар

Scroll