Обновено
Бебе Сини Sequin Фото Позадина Свадба Партија Фотографија Позадина 2ftx8ft Трепет Церемонијата Позадина Две Парчиња

Бебе Сини Sequin Фото Позадина Свадба Партија Фотографија Позадина 2ftx8ft Трепет Церемонијата Позадина Две

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 499.20

Варира од backdrops, вклучува sequin backdrops, свадба backdrops, sequin позадина drapes, фотографија позадина, свадба фото кабина, Фото кабина позадина, sequin свадба backdrops, ткаенина позадина за свадба, забава, фотографија, церемонијата, булчински туш, birthday (роденден), фази и матурска декорација.Поставување на фото кабина и да добиете слики од вашите гости со забава фото позадина.За висок квалитет, професионални резултати.Pls забелешка : Слики прикажани на различни прикажува ќе се делумно хроматска аберација.Кога ќе ја отстраните позадина од пакет, ако некои sequins падне, Тоа е нормално, не е прашање на квалитет. 4 инчен широк возеле pockect дизајн го прави sequin позадина завеса лесен за инсталација.【Да не се Види Преку】 : Безброј sequins се пораби врз решетката ткаенина, што трепет sequin ткаенина фотографија позадина не е лесно да се види преку.Сјајна и искра drapes позадина ви даде шанса да ги красат страна сакате кои ќе ги импресионира вашите гости. 【Sequin Завеса Панел】 : 2 Pcs на 2 FT широк 8 FT долго sequin сјајот позадина.Сите страни заклучен и hemmed рабовите, и затоа е тешко да предизвика деформација.Сјајна позадина може да се користи како позадина за многу прилики : роденден позадина, свадба позадина, партија декорација, бебе туш завеса, матурска позадина, церемонијата позадина, партиска позадина.Само тресете исклучите овие sequins пред употреба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

★【Материјал】 : МЕКА ТКАЕНИНА / Полиестер : во однос на винил,оваа МЕКА ТКАЕНИНА нема да биде лесно да се

★МАТЕРИЈАЛПостои Винил материјали.лесен, неисчезнува, без отсјај и лесна за носење.Но, тоа се некои бра�

【Size Item ќе бидат испратени од страна на укината 3.Користете Менгеме,Нокти или Лента на ѕидот 4.Еве начини �

Може да биде дадена како подарок за семејството и пријателите.Тоа не е водоотпорен, ве молиме не допирај

Големина : 5x3 FT / 1.5 m x 1m / 59 инчен x 39 инч.Материјал : Економски Полиестер.Високарезолуција дигитален прин

НЕ стојат или реквизитите се вклучени, само во позадина! 2 Ова е нормално детеориентирана големина, но во

Големина : 5x3ft( 150cm широк , 100cm висок).Материјал : Уметност ткаенина ,живописни бои ,lightable,пренослив.Се работ

Димензии (во инчи) : 7.25 L x 4.7 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја �

Аквариум Décor Потекло Големина : 30.4"W x 18.4"H (2.5x1.5 FT).Овој аквариум декорација со живописни бои и детални HD сл

големина : 150 X90 CM / 5 X3 FT ,210 X150 CM / 7 X5 FT, пакетот ќе се примени само содржи позадина ѕидот и без загради.Вис�

Материјал, издржлив, безбеден и екопријателски.Се создаде природен животната средина за рибите.Направе

◆Трето,со Користење на 60степен на пареа железо полека железо на набори.Ако пареа wets позадина, го остави�

Големина : 7ftx5ft (2.1 M ширина x 1.5 М висина).Материјал : Професија фотографија крпа без џеб, со висок квалитет,

На трепет sequin ѕид панел е многу лесно да се инсталира и да се расправаме слободни.Тоа, исто така, да одгов

ГОЛЕМИНА5(W)*3(H) FT / (1.5 метри широк x 1meter висок).МАТЕРИЈАЛВинил;мала тежина;Тоа може да биде укината и лесно �

Тоа е Бесплатно.Пакет содржи : 1 x Фотографија Позадина 5 x 3 FT / 1.Според владеењето на поштата, сите backdrops ќ�

(2) Топлински со пареа железо на задната страна од објектот,Ако е потребно,ве молиме железо задната површ

Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљуд

Големина : 7x5ft / 2.2 m(W) х 1.5 m(H), објектот е испратена од виткање, и лесно да се носат.Материјал : Микрофибер, и�

❀ Големина : 30(W)x12(H)инчи / 75(W)*30cm(H) ❀ Материјал : Терариум, Позадината е изработена од полиестер, тоа е мека

Неутрален сива боја : обезбедува чиста, професионални, одвраќање слободни позадина погодна за секој вид

Ова е погоден за рептили кутија или риба резервоарот, позадина го подобрува изгледот на вашето домашно �

Димензии (во инчи) : 7.25 L x 4.7 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја �

75 LB Она што се Вклучени : Фотографија полиестер платно(виткање) ,позадина стојат не е вклучена...

Оваа позадина ќе биде предаден укината (поради поштата политики на превозот големина) Може да се каже го

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

◆Големина : 7ftx5ft (2.2 m ширина x 1.5 м висина) ◆Материјал : Професија фотографија платно(Тенки винил) без џеб,

Scroll