Обновено
Gdrasuya10 Електрични Конкретни Вибратор Отстрани Воздушни Меури Ниво Cordless Rechargeable110V Рачни Конкретни Вибратор Алатка Воздушни Меури Смена 1500m3/h

Gdrasuya10 Електрични Конкретни Вибратор Отстрани Воздушни Меури Ниво Cordless Rechargeable110V Рачни Конкретни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4620.00

✅ Не треба да го приклучиш во, батерија, водоотпорен моторот за да се спречи истекување. ✅ Едноставен и лесен, рачни литиум батерија вибратор, една машина во затворен простор и на отворено. ✅ Силна издржливост, висока-брзина на мотор, ефективно подобрување на конкретни вибрации фреквенција. ✅ Отстрани воздушни меури и на ниво на конкретни stably.идеален за изградба, амандман и други поправка работни места.конкретните вибратор е идеален за изградба, амандман и други поправка работни места. ✅ Ние обезбедуваме 24 часовна онлајн услуга и е-мејл сервис.Секој производ isunder строга контрола на квалитетот пред продажба.Ако тоа се уште е неисправен или не може да биде инсталиран, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Ви благодариме!.Лесен и лесно да се use Concrete вибратор е идеален за изградба, тој ги отстранува воздушни меурчиња и да им помага на конкретни реши побрзо.Одлично за амандман и изградба работа, фрлаат процесот на цемент столбови, onstruction на автопат ограда и мост, фрлаат процесот на цемент грозје багажник, итн.Производ параметри : Напон : 110v 60 Hz Battery модел : литиум battery Size : Домаќин : 40*25*11cm (15.74*9.84*4.33 инчи) Vibrating род : 1m должина, дијаметар 25mm Weight : домаќин : околу 2,5 kg Vibrating род : 3kg Theoretical конкретни пренесување капацитет : 1500m3/h Maximum конкретни штекер притисок : 800mpa Rated се хранат волумен : 500m3 Rated зафатнина : 200m3 Speed : 3500 RPMVibrator глава дијаметар : 25мм/0.98 inpacking листата : Домаќинот + полнач + батеријата рачка + manual Vibrator.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : На лесен и компактен дизајн идеален за доследна употреба и корисен за заклучување н

【Моќен Конкретни Алатки】IRONWALLS моќ конкретни vibrators е опремен со 110 V 1500 W 2 HP електричен мотор и и вибрации

Задебелена алуминиумска легура, мала големина, ниско ниво на бучава и прилагодливи амплитудата.Задебел

5 м црево, се користи во тешко да се постигне места и е лесно да се работи.Во некои случаи, ние ќе го замени

【 Прилагодливи Ексцентричност Блок 】 ексцентричен блок е лесно да се прилагоди, мултинапон, снага фак�

❤ Ефикасност Конкретни Вибратор ❤ 13 / 8" дијаметар вибратор, 1080w висока излезна моќ и двојно прекинувач з

Scroll