Обновено
Fidget Топката, Мозаик Топката Образовни DIY за Дома

Fidget Топката, Мозаик Топката Образовни DIY за Дома

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 268.56

АБС Материјал : загатка топката играчка е направена од еколошки АБС материјал, која е безбедна и сигурна, може да се користат со доверба.Применливи Возраст : загатка топката играчка е погоден за широк спектар на возраст, и може да се користи од страна деца над 6 месеци стара.Едукативни Играчки : загатка топката играчка да им помогне на децата вежбање на мозокот размислување способност и подобрување на способноста да се препознае бои.Светли Бои : загатка топката има сјајни изглед и светли бои, кои лесно можат да се привлечат децата внимание.Интересна и Опуштена : загатка топката играчка е погоден за децата, особено оние деца со ДОДАВАЊЕ/АДХД, опсесивно компулсивно растројство, аутизам или висок стресот и вознемиреноста нивоа.Предмет Тип : Puzzle Ball Material : Plastic Style : 228 3 Загатка Монтажа Ball Applicable Возраст : Над 6 Месеци.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Категорија; Autographed Baseballs.Крис Chambliss Потпишан Гроздобер Сом Хантер Сите Ѕвезда Топка РЕТКИ Авто ГРБ, Ако е

ИДЕАЛЕН ИЗБОР.Дали во потрага на нов fidget, тактилни, сензорни или стресиграчка, мек силикон шарени жив иг

пластика 1 Топката е светло обоени и е добар партнер за фитнес и играње.Може да се фрли во воздухот, може

Kenyan Дрејк потпишан МАК Војводата фудбал.ДОКАЗ ФОТО ЌЕ БИДАТ ОПФАТЕНИ СО ТОЧКА.ФУДБАЛОТ БЕШЕ ПОТПИШАН СО

E J Мануел Потпишан Бивол Записи Логото Фудбал W / ДОКАЗ 100% Автентични Autograph.Сертификат за Автентичноста О

Произведено Во Кина.Популарната Класичен Дека Дури И Се Вклопува Во Вашиот Џеб На Јп Софтбол Е Оптоваре

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Колеџ Топки.РОН МИКС USC

Интерактивна : маче игра играчка е погоден за играње, вежба, тренинг и брка.Функција : мачка џвакање игра

Џејмс Harrison Питсбург Steelers Потпишан Autographed Бел Панел Логото Фудбалски * Autographed Објект доаѓа со Сертификат

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Топки.Овој фудбалски е лично

Најголем switchиграч во главната бејзбол Лига (Mlb) историја Мики Ментл потпишаа овој презентирани New York Yankees

Се враќа / Размена : Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, се врати во рок од 30 дена од денот ќе го при

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Катего

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Катего

Бренд нови со висок квалитет.Материјал : Памук.Цртан филм Симпатична ајкула вреќа за спиење, топло и удо

Развивање на бебето социјални вештини, погодна за внатрешна и надворешна игри.Симпатична и интересна ф

Тоа е многу убаво домашно милениче играчка подарок за мачки.Транспарентен фудбал во облик на школка диз

Батеријата може да се натоварени со отворање на капакот.НАЈДОБАР ПОДАРОК ИГРАЧКА ЗА ДЕЦА : Ова танцувањ

Се враќа / Размена : Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, се врати во рок од 30 дена од денот ќе го при

Scroll