Обновено
Свети Патрик Ден Бања Рака Крпи Селски Детелина Сива Кујна Јадење Крпа Fingertip Гостин Крпа Washcloths за Хотелски Спа Дома Празник Декорација Спорт Фитнес, Јога Туш Мека А?

Свети Патрик Ден Бања Рака Крпи Селски Детелина Сива Кујна Јадење Крпа Fingertip Гостин Крпа Washcloths за Хотелски

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

Пакет големина : Ова крпа сет содржи 2 рачни крпи,Секоја рака крпа 28.3x14.4inch.Материјал : памук и полиестер ткаенини,од една страна се печатат,направени со Не-токсични,Вода?Растворливите Материи,Супер меки и кожа-friendly допир,супер абсорбента.Употреба : На крпи се погодни за перење,чистење и сушење на рацете,може да се користи во бањата,?кујната или салата, кои, исто така, се трајни производи за повторување употреба.Одржување метод : Машина перат,не присилува надвор после миење, и непречено, во насока на влакното да се одржи оригиналниот модел.Измијте ја во топла вода, собори сува на ниско и сува веднаш.Брза испорака : исполнување од страна на продавачот, крпи ќе се Испраќаат надвор од 1-3 дена, тој ќе пристигне на 8-15 дена.можете да добиете на рака крпа повеќе побрзо од очекуваното време покажува на нашата страница.Исполнување од обично, вие ќе примите објект во 1-5days. 1. Брз Сува, Супер Абсорбента, Бебе Мека, Луксузни, Дише крпа.2.ГОЛЕМИНА на : 28.3x14.4inch рака крпи.3.Кориснички еден двострано печатени крпа сет од 2, лесни, дише, пот-абсорбента и освежување.Не сомот, мека и кожа-пријателски, лесно да се carr.4.крпи се совршен за на плажа, базен, базен, теретана, фитнес, тенис, јога, кампување, планинарење, спа, масажа, спорт.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Нежен,удобно и кожапријателски.Супер абсорбента,кожатапријателски и неиритирачки.Примена : патување,д�

Удобно washcloths е абсорбента,мека,лесна тежина,е идеален за тело и лице се мијат,погодна како fingertip крпи и с�

Оваа shaggier заврши нуди повеќе invigorating искуство кога сушење off.Пакет Содржи : 18 Компјутери Крпа Сет (Боја по

Чиста памучен материјал, удобно и мека без linting.На калеми се редовно и уредно, цврсто се заклучи во влага,

ЛЕСНОТИЈА НА НЕГА : Овие убави крпи се лесно машина перат во топла вода со слични бои.Секогаш следете ги �

Најдобро Е Погодна За Сушење На Влажни Површини Или За Употреба Со Брз Детали И Безводни Автомобил Мие Pr

По миењето на крпи за прв пат, тие станаа мека.Крпи можат да се сместат во бањи, тоалети, спортски сали, хо

100% Памук.Увезени.Сет вклучува 2 бања листови, кои се поголеми од редовните крпи.Направен од 100% памук за м�

Цветни Со Лисја Рака Крпи Големина 13"X13", Ултра Екстра Нежно, Абсорбента И Богата Миење Крпа За Вашиот Су�

Крпа е одлична за употреба во кујната, бањата или салата.Одлично за сушење јадења, рацете и се соочува и �

60% Памук / 40% Rayon.Увезени 100 проценти вистинска рака loomed турски памук направени во нашата држава на уметно

Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Во споредба со други сли�

✈ Разновидна Употреба : Овој окофаќање на пешкир е совршен за на плажа, базен, пливање, воден парк, терет�

Памук.Машина за миење и собори сува.Дебел, тежоктежина ткаат додава plushness.Машина за миење и собори сува.М

Се занесе со Best Pamper себе со 100% памук washcloths дека се направени од мека и издржливи прстен откачи тери.Пред �

Така што може да биде директно прекривање на плажа или трева ✈ Песок Слободни : Можете да го поставите о�

Состав : superfine влакна, големина : 30x30cm / 11x11in.Практична настава : Висок квалитет на микрофибер материјал, не

Како што покрај базенот, бања, Плажа, салон, колеџ dorm соба essentials, бањата, салата Бања пешкири, Крпи за бања

Состав : superfine влакна, големина : 30x30cm / 11x11in.Практична настава : Висок квалитет на микрофибер материјал, не

Одличен Подарок Horsesea Шема Дизајн Крпи Ќе Натпревар Повеќето Кујна Украси.Можете Да Ги Користите Речиси

Scroll