Обновено
YFZSJ Облека Шини,кој се одвојува за Сушење Рек Индустриски Цевки Облека Дисплеј Багажник,Силна Товарот Капацитет/Gold / 400cm

YFZSJ Облека Шини,кој се одвојува за Сушење Рек Индустриски Цевки Облека Дисплеј Багажник,Силна Товарот Капацитет/Gold

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1490.40

Спецификација на производот : име на Производ : облека закачалка, облека rail Product материјал : metal Product боја : gold Product должина : 250/300/350/400cm Product висина : 210cm Distance од ѕидот : 28cm Maximum оптоварување : 50kg Do ќе треба да се инсталира : Yes Recommended за : домови, продавници, модни студија, комерцијални околини, итн.Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР : ѕид-монтирани дизајн може да ги зачувате вашите наредат облека без полагање до подот, за ослободување до подот.ЦЕВКА СТРУКТУРА : На закачалката е изработена од ретро метална цевка, со кул индустриски изглед, тоа е лесно да се совпаѓаат со различни стилови на соби.Нашите тубуларна закачалки се направени од високо-квалитет и силна железо, силни и издржливи, со добра структура, погоден за долгорочна дневна употреба.Инсталација : лесно да се installpacking листата : Облека екранот стојат x 1 Precautions : Поради прирачник за мерење, бојата може да биде малку поинаков од сликата, и грешка на 2cm е дозволено., ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Проектот вклучува хардвер инсталиран на бетон, tiled ѕидови или други видови на ѕидови.Ви благодариме за вашиот understanding Chromatic аберации : поради светлина, снимање агол, екранот, и сл.Добредојдовте на нашиот продавница и искуство повеќе изненадувања.Може да се стави многу на облека, без да се грижиш за телесната тежина.СОЛИДЕН И ИЗДРЖЛИВИ : екранот решетката е направен од дебела железо загради, што е исклучително издржлив и може да се користи за долго време.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : ѕид-монтирани закачалки се погодни за употреба во фото студио, продавници за облека, фустан продавници, перење соби или во дом и други места.Ние цврсто веруваме дека треба нашите производи и сигурност.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Photocell автоматски се претвораат светлината во мрак и ИСКЛУЧУВАЊЕ на зората.Одлично за паркинзите, градењ

Наменета за сите денот удобност со издржливи сепак флексибилен и супер лесни рамка.Сепак традиционални

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Capezio залог на нивната поддршка и посветеност за унапредување на танцот, театарот и рекреација во заедни�

Пролет или Есен или било сезона во сите!Со секое парче рачно изработени за селски шарм, не две полиците ќ

Додаток Тип : Таванот Комплет.За Користење Со : Кабловска Пистата Системи.Спецификација : Додаток Тип : Т�

Дали сакате да им даде на вашата соба а Сосема нов изглед и на ниската Цена не гледам подалеку од нашиот �

Знак Носител на Пиедестал, 24x36, Стипса, Хром Овој оглас е за секој.Објект : Пријавете се на Држачот за Монт

Поврземе на големи шише; 2 [КОМПАТИБИЛНОСТ] : Погоден за грејач, кампување шпорет, преносни скара, десктоп

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Универзална Светилки : се Користи за Брзинометар Броило Tachometer ИнструментТаблата.Карактеристики : Светл

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Тонот на вашите нозе и задник зголемување дефиниција со носење на нашиот прилагодливи глуждот тегови р

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано нерѓосувачки челик занает, погоден за коктел

Пакет Димензии : 0.3 L x8 H х5.5 W (инчи).Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 69400 Стручната Моќ

Студената Војна Советски борбени Авиони МИГ.Печати Тип.Paper Size : 36.00 x 24.00 инчи.Носителот На Лиценцата : Danita

Scroll