Обновено
Малку Домашно Милениче Куче Куче Против Пролизгување Дожд Снег Чизми Бонбони Бои Водоотпорни Гумени Чизми Чевли Големина L (Виолетова) Куче Костими Куче Облека

Малку Домашно Милениче Куче Куче Против Пролизгување Дожд Снег Чизми Бонбони Бои Водоотпорни Гумени Чизми Чевли

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 924.00

Лесно да се носат, удобен и удобно.Го штити вашето домашно милениче' s feet од се навлажни, кога тие одење на дрвени подови, палуба и плажа.Rainproof, водоотпорен, анти - пропадна, се движи слободно.Лесно да се стави на и полетување со лента.Чевлите се користи PVC заштита на животната средина и материјални, не - токсични, флексибилни.Држи се чисти долго, иако тие се шетаат на влажни и кал место.Опис Ова е еден пар на бонбони боја дожд чевли за вашето домашно милениче.Чевлите се користи PVC заштита на животната средина и материјални, не - токсични, флексибилни.Тоа може да се заштити вашето домашно милениче s нозе од се навлажни, кога тие одење на дрвени подови, палуба и плажа.лесно да се носат, удобен и удобно.Карактеристики - Боја : Виолетова.- Материјал : ПВЦ.- Големина S : 4. 3x3. 3cm ( Lx W ).- Големина M : 5x4cm ( Lx W ).- Големина L : 5. 7x4. 7cm ( Lx W ).- Лесно да се носат, удобен и удобно.- Чевлите се користи PVC заштита на животната средина и материјални, не - токсични, флексибилни.- Држи се чисти долго, иако тие се шетаат на влажни и кал место.- Го штити вашето домашно милениче s нозе од се навлажни, кога тие одење на дрвени подови, палуба и плажа.- Rainproof, водоотпорен, анти - пропадна, се движи слободно.Лесно да се стави на и полетување со лента.Пакет Including1 x Малку домашно Милениче Куче Куче Против пролизгување Дожд Снег Чизми Бонбони Бои Водоотпорни Гумени Чизми Чевли Големина L ( Виолетова ).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Кучето дожд чевли се направени од Гума еколошки материјали, не токсични, еластична и мека, и може да бид�

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Подигнете отворање мерки околу 12" наоколу.Мемориска пена к

Обичај се Вклопуваат Систем – да се Отстрани, dual табани во Средна и Широко се предвидени за да се овозмо�

ткаенина единствена.Пета мерки околу 1 инчи" [ High Quality ] Мека и Лесна Руно Материјал, КожаПријателски без �

8", Ширина : 3.Не само што е полесно за вас да се стави на вашето домашно милениче, но вашето домашно милени�

100% Гума.Увезени.Ткаенина обвивка.Повлекување На затворање.Рака Мие.Лизга отпорни ѓон...

Лесно да се стави на и полетување.Ги тргнеме чевлите кога кучето се врати дома, не грижете на валкани под

Тешко1 Vented Спорт Подигање на Задните Дизајниран да се вклопуваат сит против нога за да го задржи надвор �

100% Гума.Увезени.Ткаенина обвивка.Повлекување На затворање.Рака Мие.Лизга отпорни ѓон 100% памук обвивка.О

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Меки, лесни и не се лизга единствена о�

????ПОГОДЕН ЗА ЛАДНО време Користење на windproof материјал го задржува шепа топло.Одлична за slippery floor, отворе

Материјал : Руно Памук, Лен + Гумен Ѓон.XS Големина : Единствена Ширина : 3.1 cm / 1.22" ; Чевли Должина : 4cm / 1.57" ква

Удобно и дише : Одличен подарок за домашни миленици!Мека ткаенина прави вашето домашно милениче повеќе �

Прави исцелување придобивките од магнети полесно да се применуваат директно на hoof.Изградени надвор од �

Памук или СТП кожа.Полиуретански ѓон.Бебе чизми изработени од платно и памук / СТП кожа големи,меки Анти

Scroll