Обновено
RenminRoad Нож Острилка Кујнски Нож Додатоци, 2-Фаза Нож Острилка им Помага на Поправка, Врати, и Микрофибер Избрише,за повеќето типови на ножеви

RenminRoad Нож Острилка Кујнски Нож Додатоци, 2-Фаза Нож Острилка им Помага на Поправка, Врати, и Микрофибер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2623.68

Тоа има предности на брза мелење брзина, едноставна операција, погодно сметководствената вредност и прекрасен изглед.Нема да има повеќе проблеми кои се тешки да се намали.Со нашите sharpeners, можете да одржите вашиот ножеви остри.Без разлика дали тоа е во кујната дома или во отворено камп, острилка може да направите вашиот нож поостри одеднаш и да ја направат полесно да се готви.Дршката на острилка е ергономски дизајниран за да се држат цврсто за време на употреба, и против пролизгување база на ЕВА материјал става вашиот безбедноста на прво место.Вашето пристигнување е мојата чест, ви благодарам за вашата доверба и поддршка, и да ви посакам среќен живот.Спецификации : 3-чекор sharpening Place нож вертикално во острат slot Pull од крајот на нож до tip Repeat чекорите 1 и 2 за период од 1-2 пати (roughing) или 3-5 пати (завршна)пакување листа : 1*нож sharpener Your поддршка е нашата мотивација, се надеваме дека ќе имаат пријатен и удобен шопинг време.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

❤ Висок капацитет транспарентен denchalet кутија : топ cax дизајн, во секое време, лесно да се исчисти ❤ Дебел�

Овој камен работи совршено со вода, така што нема потреба масло за острење / усовршувајќи.Професионалн�

Лесно да се разменуваат совети за да го пробате различни дизајни.Исто така, добра торта декорирање мате�

Електричен нож острилка со 100процентно дијамант абразиви.Sharpens, челици, и strops повеќето брендови и видови

Брзо остри намалување во неколку секунди : Професионални 4слот острилка, само стави тап нож во острат сл�

Висока издржливост, лесно чистење машина за миење садови безбедно, фински дизајн.Ништо нема да ви запре

Направите вашиот нож полесно да користите и помала е веројатноста да се лизга и повреди тебе како ти пар

Керамички фино брусење, поправка нож работ, манган челик грубо брусење, поправка на висока цврстина тап

Ова особено нерѓосувачки усовршувајќи челик е classiest на сите нив.Тоа е долг и тенок стап, заедно со гребен

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ФИЛЕ НОЖ ОСТРИЛКА : На Accu Sharp Филе Нож Острилка е задолжително за секој справи кутија.А�

Тактички Нож.Кујна ножици.Материјал и изработка се различни од она што сте го виделе порано, тоа е посил�

3 cm➤Мелење маша материјал : керамички, волфрам челик, дијамант➤Функција : се острат, грубо брусење, фино

Со не се лизга и мека основа, се осигурува дека кујната острилка нема да се лизга додека заострување на с

[Лесен За Употреба И заштеда на Време]Со овој електричен нож острилка,можете да нежно се изостри со ноже�

И нож острат агол водич ви овозможува да се одржи ПРАВИЛЕН АГОЛ и безбедно да се применуваат во согласно

【8 TIS НОЖ ОСТРИЛКА】Премиум квалитет професионални совршен про прирачник кујна utensil сет на алатки за раб

Тоа е прифатлива и практични.Висок квалитет,висока ефикасност,остар,безбедно и издржливи.Најдобра алат

Надворешноста на производот е направен од PP и нерѓосувачки челик.Погоден за straight edge челик кујнски ножев

WÜSTHOF УСОВРШУВАЈЌИ РОД – Изостри досадна ножеви, ножици и секачи безбедно.ПРЕЦИЗНОСТ ФАЛСИФИКУВАНИ – WÜ

ГОЛЕМИНА : Нож Острилка острило : 4 x 0.8 x 0.2 инчи; виткање должина : 4.92 инчен; шири должина : 9.06 инч.Поради пре

3 Sharpeners во 1 : ДВЕ волфрам карбид ножеви обезбеди прилагодено острат за стандард ножеви Поткрепени со Цел

Ве молиме имајте острат алатки во место каде што децата не може да се добие тоа да се избегнат било какви

На Accu Sharp ПРО Нож и Алатка Острилка sharpens ножеви (дури и serrated ножеви), cleavers, секири, мачети, и многу други се�

Тајмерот за траење 160 Секунди.Обезбедени со посебни Усовршувајќи Соединение за Стаклени Плочи.Sharpens сит�

Scroll