Обновено
KESIO Куче Џвакање Играчки, Куче Писклив Играчки, Куче Четка за заби Џвакање Играчка, морска ѕвезда Форма Куче Стоматолошки Чистење на Забите Џвакање, Куќи за Стомато?

KESIO Куче Џвакање Играчки, Куче Писклив Играчки, Куче Четка за заби Џвакање Играчка, морска ѕвезда Форма Куче

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 919.20

[Писклив Куче Играчка во Повеќе се Игра Начини] Ова е мултифункционален морска ѕвезда во облик на куче џвакање играчка.Вграден-во свирче ќе се направи свирче звук кога кучето каса играчка ,која може да го привлече куче да бидат повеќе заинтересирани во играчка.Тоа исто така може да се користи како кучешки заби за чистење играчка и млечни играчка. [Многу Добро за Куче?s Оралното Здравје] Големина на : 16*16*4.1 cm.Оваа морска ѕвезда-играчка во облик на е дизајниран со serrated заби мелење aisle дека составена од редови мали испакнатини.Кога на кучето каса играчка, тоа може подобро да се исчисти куче?s забите и усната, така што кучето може да се четка сопствени заби. [Направи Звук за да Привлечат Куче?s Интерес] Кога кутре каснувања оваа писклив играчка, може да се направи свирче звук за да привлечат куче?s интерес и нека куче си игра со оваа играчка среќно.Особено во растот период, кучето треба да млечни заби за да се промовира здрав раст на забите. [Трајни Залак-отпорен Материјал] TPR материјал, така што тоа може да му одолее на долгорочни залак од пет кучиња. [Погоден за кучиња на секоја тежина] Ова куче млечни играчка е погодна за домашни кучиња на 5-100 фунти, а сопственикот може да комуницирате со домашно милениче со користење на овој неуништив куче играчка во затворени простории и на отворено.Боја : езерото сина, зелена, yellow Packing листата : Куче млечни стап играчка*1 Size : 16*16*4.1 cm Material : TPRQuantity : 1pc.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Професионален дизајн, Тоа карактеристики штракаат дизајн за привлекување на домашни миленици.Изгледот

【БАРАЊАТА НА КУЧЕ ЉУБИТЕЛИ】 Дали вашето бебе, куче, секогаш го прави дома во хаос?На WOWOKAY на овој chewproof Т�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Материјал : Сомотски.Помага за чистење на вашето домашно милениче заби како тие џвакање на играчка.Сè е �

Ние ви препорачуваме да се исчисти пред и по кучиња џвакање тоа.Им помогне на вашето куче забите се чист�

NERFТЕШКА : Nerfквалитетни материјали се направи нашите Barbell Џвакање Играчка совршен за собирање и за извед�

Остри кожаСЛОБОДНО : Dream Bone chews ги има сите погодности на остри кожа џвакање – без остри кожа.KABOBS : Dream Bone С

➼Трајни куче џвакање играчка : Нашата лекување на издавање играчка топката направен од висок квалитет �

Интерактивна : миленичиња џвакање играчка е погодна за внатрешна и надворешна активности, како што се : �

Дизајнирана со лесен зафат се справи со која се овозможува за време на tugging и истурам забава.Целта на упо

Божиќ Навиваат за Куче!Овие празник обоени плетенка јаже коски и бонбони canes се на врвот на вашиот песот

Оваа guttapercha е направен од висококвалитетни материјали, таписерии изработка, антизалак, антинула, и може

3 Пакет На Nylabone Моќ Џвакање Wishbone Џвакање Куче Играчки.Мала, но долготрајни џвакање играчки за кучиња до 25

Оваа криенка куче играчка направен од висок квалитет на трајни кадифен материјал, кој може да се спречи

Природна Гума & Издржливи Материјали>>> ЗА ВАШЕТО КУЧЕ, Крокодил четка за заби стап играчка е изработени �

Scroll