Обновено
KFidFran 3/8 Вози x FD4 - FD6.5 Дупчиња Малку Socket Set, S2 Челик Битови, CR-V Приклучоци(3/8 Antrieb x FD4 - FD6.5 Schlitz-Малку-Steckschlüsselsatz, S2-Stahlbits, CR-V-Stecknüsse

KFidFran 3/8 Вози x FD4 - FD6.5 Дупчиња Малку Socket Set, S2 Челик Битови, CR-V Приклучоци(3/8 Antrieb x FD4

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2152.80

5* Диск Големина : 3/8-инчен* Вкупна Должина : 48mm / 1.* Широко се користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.【Drehmomentfestigkeit】 Vollständige Korrosionsbeständigkeit und Rostbeständigkeit, hochglanzpolierte und verchromte Buchsen und phosphatierte Битови.Умре abgeschrägten Enden lassen sich reibungslos во ден Befestigungskopf einsetzen und reduzieren ден Verschleiß. 【Прецизност Битови】Автоматски processe малку совети за да се обезбеди точна големина, chamfered завршува вметнете без проблеми во fastener главата, намалување носат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дали сакате да им даде на вашата соба а Сосема нов изглед и на ниската Цена не гледам подалеку од нашиот �

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано нерѓосувачки челик занает, погоден за коктел

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, нетоксични материјал

На руно ткаенина е удобно, стерео по мера се намали одговара.ткаенина windproof нечистотија со валкани чисте

★ Сликите се направени од вистинска предмети.Бојата разликата е предизвикана од разликата во светлина�

Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, тоа во голема мера може да го подобри услуги живот �

ГОЛЕМИНА Вкупната големина е 69"x96" / 175x245cm (висина х ширина).Се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секо

Генерално, како вметнете големина и i C стануваат поголеми, максимална сечење длабочина се зголемува.Ква

Кога ќе одат надолу, дишам, кога ќе излезе, и издишување❃ глава не треба да се потпреме на supine одбор [Вежб

Производителот гаранција може да не се применува.Термос вакуум изолација технологија за максимална те�

[МОЌ & ПРЕЦИЗНОСТ] До 19,000 осцилации во минута со 2 агли на напад : 5° за повеќе моќ, 3.4° за повеќе контрола на

Наменета за сите денот удобност со издржливи сепак флексибилен и супер лесни рамка.Сепак традиционални

Спецификација на производот : име на Производ : облека закачалка, облека rail Product материјал : metal Product боја :

Пластични Растенијата.Материјал : Пластични Растенијата Главна Боја : Зелена.Вкупната Големина (Макс.) :

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Scroll