Обновено
avbxcuecc Руно Хрчак Кафез Топло морско свинче Спиење Мат Кревет Мали Животни Куќа Материјали

avbxcuecc Руно Хрчак Кафез Топло морско свинче Спиење Мат Кревет Мали Животни Куќа Материјали

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 271.20

❥ , Потребно е да понуди кревет или куќа за вашите миленици,посебно во зима,топло и удобно за домашни миленици. ❥ Тоа е погодно за вашите миленици за да се добие или да се извлече. ❥ Топло кадифен перница во внатрешноста на пештерата обезбедува удобен "спијат и се кријат" за замрзнување. ❥ Одлична за хрчак,верверица,или други мали домашни миленици. ❥ 1 компјутер од пет кревет само,други додатоци демо на сликата не се вклучени!. 100% сосема нов и висок quality Features : неопходно е да се понуди кревет или куќа за вашите миленици,посебно во зима,топло и удобно за pets It е погодно за вашите миленици за да се добие или да се извлече.Топло кадифен перница во внатрешноста на пештерата обезбедува удобен "спијат и се кријат" за замрзнување.Одлично за хрчак,верверица,или други мали домашни миленици.1 компјутер од пет кревет само,други додатоци демо на сликата не се вклучени!Спецификација : Материјал : Fleece Color : Розова,Blue Size : S : 10cmx10cmx9cm M : 14cmx14cmx12cm Quantity : 1 Pc Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Милениче Кревет.

Повеќе детали

Material:
Fleece
Color:
Pink,Blue
Size:
S
M:
14cmx14cmx12cm
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes(without retail package):
1 x Pet Bed :

Слични производи во категоријата

☀ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНА : XXLarge 36"x28"x8" долго кадифен кревет за големи домашни миленици тежина до 55lbs.Нашето сми�

ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИ, L за 68 кг (1316 фунти) мачка.Тоа е супер меки и топли, па вашето домашно милениче ќе се чувст

Овој спиење кревет животинско дизајн е многу симпатична и пријатна,тоа е посебна за мали животни омилен

Алергија Отпорни Ткаенини : Алергија protectant ткаенина за совршен аерација и температура модернизација со

Маски се zippered за отстранување и за перење пари 2Инчен ортопедски пена обезбедува поддршка за болка во му

Заврши кревет со headboard, footboard, и пруги.Заврши кревет спакувани во една кутија (делови во ВНАТРЕШНОСТА headboa

【Милениче Hammock За Мали Средни Животни】 Компактна Големина : 17.7*10.6*9.8 инч (45*27*25 CM).Ова домашно милениче hammo

Исклучително мека со faux крзно и соочи се овозможи на вашето куче или мачка навивам нагоре, направи ги чу�

Обезбеди удобно место : хрчак перница обезбедува топло зима и лето кул место за вашето домашно милениче

ПРОИЗВОДОТ за НЕГА : Откако доби, отворете го мачка пештерата и нека отстои 24 часа да преземе соодветна ф

☆【2 ПАРЧИЊА, СИМПАТИЧНА, МЕКИ И УДОБНИ】☆ На морско свинче на куќата се направени од краток кадифен.Тоа

Големина : S : x 5.9 3.9 x 3.1 инчи; L : 7 x 5.1 x 3.9 инчи.Погоден за гвинеја свињи, chinchillas и мали зајаци.Ве молиме провер

Низок Кревет Твин Кревети над Целосно одговараат за оние семејства кои има ниска тавани, и исто така одг

Голем : 35 x 32 x 9.Класичен стил.Висок меморија полиестер влакна се пополни.Отпакувате перница и надворешни

Голема големина за многу мачки и некои мали мачки.нашата мачка и куче пештерата кревет обезбедува 360 сте

Дизајниран од страна на К&H со НАД 20 години искуство во креирање на безбедни, иновативни, квалитет на про�

ДИЗАЈНИРАН ЗА ГОЛЕМИ КУЧИЊА : 7" на премиум мемориска пена што ги поддржува големи кучиња и до 300 кг.Кучињ�

НЕ се ЛИЗГА на ДНОТО : На ортопедски мачка и куче кревет имаат антилизга ПВЦ точки ткаенина за да се обез�

Погоден за мачки во рок од 10 фунти,Приближна големина 16.5" дијаметар x 5.9" висока,Прирачник за мерење, ве мо

Тип : мачки.Функција : ЕкоПријателски.Материјал : 100% Памук.Круг Меки Мали Пет Кучиња, Мачки Кадифен Мека П

Scroll