Обновено
Ggangwc 5inch Европски Стил Чист Бакар Зглоб Задебелена Молчи Имајќи Вратата Зглоб Спалната соба Вратата Канцеларија Вратата Зглоб (Боја : 24K Злато)

Ggangwc 5inch Европски Стил Чист Бакар Зглоб Задебелена Молчи Имајќи Вратата Зглоб Спалната соба Вратата Канцеларија

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1823.04

Направени од високо-квалитет месинг материјал, трајни, анти-корозија и анти- ' рѓа.Користи вакуум позлата технологија за подобрување на лепливоста на обложување без исчезнува.Нанадвор замав зглоб со не-монтажни pin.Мали во големина и преносни, лесен во тежина.Подмачкување иглички и топката лежишта овозможи непречено отворање и затворање.Погодна за спалната соба вратата, бања врата, канцеларијата на вратата, итн.Производ parameter Product име : hinge Product материјал : copper Product боја : 24 K злато, Роуз gold Product големина : 5 inch Product дебелина : 4mm Applicable сценарија : Погодна за спалната соба вратата, бања врата, канцеларијата на вратата, итн.Пакет се Вклучени : 1x зглоб(со Исклучок на други украси)превенција : 1. Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување да биде 1-2mm.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дрвени завртки вклучени.Полиран Хром () Заврши Шарки.Отстранлив Pin 5 / 8 инчи радиус на аглите.Направен од �

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Висока цврстина,обезбедување долго време услуга.Лесен за инсталација �

100% Сосема Нов.Зглоб со Пролетта.Завртки не се вклучени овде.Апликации : подарок кутии, инструмент кутии,

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : ЦЕЛОСНА ШАЛЧЕ најчестиот Frameless шкафот кабинет шалче големина.На Deco Basics сокриени �

Многу погодна за ретро дрвени кутии, дрвени сандаци, кутии за накит, сувенири кутии, алатка кутии, дрвени

Моќ кога и каде ќе треба најмногу, со додадена корист од интегриран USB порта за удобно да го полните ваши�

Издржлив и лесен за инсталација.Убава декоративни зглоб.Многу погоден за стари дрвени кутии, тешки дрве

⭐Пакет Содржина : 2 x Капак Поддршка Шарки;Некои Завртки ⭐Ширевте Големина : 232 х 30 х 13mm / 9.1" x 1.2"x 0.5"(LWH)...

Лесен За Инсталација : Не handyman?Не грижете се, овие кабинет шарки супер едноставни за инсталација.Тоа е зо

Укината Големина : 55 x 19 x 4.3 mm / 2.17" x 0.75" x 0.17" (L*W*H).Ширевте Големина : 55 x 34 x 4.3 mm / 2.17" x 1.34" x 0.17" (L*W*H).Погоден за

Секој зглоб лист е 3.Секој зглоб е УЛ Наведени, кои ги исполнуваат барањата за UL е објавена и национално п

Пакет Содржина : 1 x Шарки; Тежина : 22g.Главната Боја : Црна; Материјал : Метал.Име На Производ : Зглоб.Вкупна�

На виткање Маса Зависи & Завртки Алатка во Собата, Накит Подарок Дрво Кутија Кабинет Фиока Табела Зглоб �

Тежина : 42g; Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб.Главната Боја : Црна; Материјал : Цинк Легура.Име на производ

100% Сосема нов.Направен од метал материјал во сребрен тон, што се користи за долг животен век.Монтажа за д

Овластен Замена за Стенли Хардвер Акции #S836221 Патентирана прилагодливи самостојно затворање на механиз

Спецификација : .КАКО ДА се ИЗБЕРЕ Зглоб треба да се обрне внимание на дебелината на кабинетот страна па

Функција : Мат Сребро кабинет зглоб со антисудир налепница, која има супер издржливост, и инсталацијата

Секој пакет доаѓа со 24pcs шарки; Големи колекции за DIY ракотворби.Исто така, совршен за накит кутија попра�

100% сосема нов 50 Pcs 90° Агол Поддршка на Мали Кутија Шарки Зглоб за Накит Вино Случај се Види Дрвени Гумени

Scroll