Обновено
Persit женски Спортски Јакни Комплетна Поштенски До Тенок Одговара Тренингот Песна Јакни со Повеќе Џебови

Persit женски Спортски Јакни Комплетна Поштенски До Тенок Одговара Тренингот Песна Јакни со Повеќе Џебови

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 816.00

Иновативни Технолошки Ткаенини : 80% Најлон, 20% Spandex.Лесни, меки, дише, се водат, и издржливи ткаенини, јога јакна ви нуди максимална удобност.Најлон обвивка.Патент затворање.Thumbholes Дизајн : Еластична ракави ракав со thumbholes се задржи вашиот ракавите во место додека зголемување на покриеноста и топлина.Врати се пропустливи стратешки поставена да се обезбеди струење.Монтажни Шапка & Full-Zip : Прилагодлив комплетна поштенски-up нема да chafe брадата & стенд-ап јака стил обезбедува екстра покриеност за да се задржи топло во текот на вежбањето.Шапка може да биде самостоен, и има различни начини за да го носат, погоден за различни прилики.Тенок Одговара : спортска јакна е дизајниран да се вклопуваат во близина на телото, тесно собере околу висока вратот, грбот и половината.Атлетски јакна доаѓа во елегантни и опремени дизајн кој accentuates вашата силуета, го прави функционална & стилски. 2 странични Џебови и Скриени Внатрешните Џебови : јога јакна карактеристики 2 странични џебови и 2 внатрешните џебови кои можат да имаат телефон, клуч картички кога ќе работат и да ја стартувате, направи да се чувствувате поудобно и полесно, можете да се фокусира на вашите работи—не е вашиот степен на пренос.Одлична за секоја Пригода : Full-zip работи спортска јакна, се земе и исклучување лесно.Совршен костум за трчање, обука, пешачење, јога, фитнес центар, фитнес, било спорт, или неформални секојдневни активности.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

100% Полиестер.Drawstring затворање.Стартер hangtag двојки како налепница!.Ова суштински лакрос кратки карактери�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање ????ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТ

УДОБНО ШОРЦЕВИ : 4начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Зачувај 17% на BEUU производи ког�

Зачувај 10% на BEUU производи кога ќе купите 2 предмети еднаш.ЕЛАСТИЧНА КОРСЕЛЕ : Еластична корселе со внатр

100% Полиестер.Предвремени затворање.Машина За Миење 2 начин лесен пристап страна џебови.Гума половината

Заштита од сонце : Рашириплетени ткаенини изградиво UPF 50+ да обезбедуваат одлична заштита од штетните ул

90% Полиестер, 10% Spandex.Еластична затворање.Машина За Миење.Еластична затворање.Машина За Миење.Лесни, дише

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична затворање.Рака Мие Само.Дев

Дополнително, тоа може да биде добар избор на Таткото ден, денот на Вљубените, Божиќ ден, Нова година под�

Спорт Тип : Работи.Адвокатско ASICS Сребрена 7; Кратко : : Овој 7 инчен кратко е направен за супер врвни перфо�

79% најлон+21% spandex.Увезени.Големината опција е Американски големина.Ве молиме проверете ја големината на �

100% Полиестер.Совршен работи шорцеви 3 Инчен должина за слобода и независност, а тоа на долги чекори или с

100% Најлон.Деца Девојки Еластичен Велосипедизам Шорцеви Половина Панталони.Lycra Еластичен Elastine Материја�

❤ Производ imformation : Секси Притисни До Висок Половината Безбедност Обука Тренингот Шорцеви; Висок Корсел

97% Памук, 3% Elastane.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Оваа униформаподготвени рамна пред chino кратко с�

❤Ве молиме одберете ја големината според големината на табелата во сликата не големина на табелата пре

Еластична,Полиестер.Drawstring затворање.Јазовец Спорт Спортски Единствен Спортски Младински 6" и Возрасни 7

Полиестер,Памук,Spandex.Патент затворање.Материјал : Памук & Полиестер & Spandex.Capri Шорцеви : Тенок одговара вис

затворање.Една назад патент џеб да задржи вашите мали предмети остане безбедно кога се вежба.Спаси 13% на

100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење 2пакет.Еластична затворање 100% памук.Машина перат 2пакет �

СЕ ДВИЖАТ СЛОБОДНО.ОСТАНАТ ФОКУСИРАНИ.На Nike Lab Essentials Про Жените 3" Обука Шорцеви ви помогнат да останат ф�

93% Полиестер, 7% Spandex.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ткаенина има мало истегнување, редовно се вкло�

Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Брз Сува : Перформанси ткаенина ќе го задржи вашето дете да

Еластична затворање.Рака Мие Само.Девојка танц плен шорцеви, тенок се намали.Еластичен и дише ткаенина �

Патент затворање ????ИСКЛУЧИВО НАМЕНЕТИ ЗА МАЖИ : Дизајн на италијански, 12 години искуство во проектирање

Scroll