Обновено
JINGLING Дијамант Мелење Глава 4-8мм 5/32-5/16 Куршум Должина 1-3/16 Brazed Ротари Умре Мелница Поени Burrs месо тело 8мм Ронки 46 Алатки за Камен CNC Рутер

JINGLING Дијамант Мелење Глава 4-8мм 5/32-5/16 Куршум Должина 1-3/16 Brazed Ротари Умре Мелница Поени Burrs

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 70.80

Шефовите Форми : КУРШУМ; Глава Дијаметар(Максимум) : 8.6 mm (5/16 инчен); Глава Дијаметар(Min) : 4mm (5/32 инчен).Глава Должина : 30мм (1-3/16"); месо тело со дијаметар : 8мм(5/16"); Вкупната Должина на : 90mm(3-9/16"); Ронки : 46 (Крупни).Погоден за мелење на работ од камен, стакло, метал, шуми, школки, плочка.Иновативни дијамант BRAZED ротари поени burrs.Трае и до двоен живот подолго од конвенционалните дијамант обложени ротари поени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сигнал на излез линија (жолт)3 Добро Електрични Перформанси : Чиста електронски коло структура, како и до

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

1.Живописни Слика Совршен Бои Највисок Квалитет На Слики на располагање; 2.Три различни големини се дост

Идеален избор за автоматско индустриска опрема за контрола и електрична енергија за следење.Користење

Обезбедува изолација за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, море clownfish, итн.Новороденче �

Предвремени затворање.Материјал Опис : Полиестер.Целосна Еден двострано Печатење.Тоа се меки, лесни и д�

Брзо скенирање на книгата без демонтажа и монтажа.Нема потреба да се носат прст манжетни за автоматски �

¡¾Small форма фактор пакет¡¿На MPXV7002 серија piezoresistive сензор во мала форма на фактор пакет (СОП) е напредна мо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Салфетка Прстени, Сет од 6 (Пакување од 6).Направена од квалитетот на никел позлатен материјал.Рачно изра�

Направени од издржлив никел позлатен материјал.Кошница се вклопува во една чаша во време, во триаголен �

Долгата употреба време, висока капацитетот на батеријата.Вграденво висококвалитетни звучници, се прил�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; МАК Autographed Разно Предмети.ЛАРИ МИЛ�

1948D Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Овој Сет Вклучуваат 8 Компјутери Мини Лигите,10 компјутери mochi squishies,12 компјутери шамар нараквици и 8 комп�

Брановидни Mailer Кутии : да ги Користите овие бели картонски кутии со виткање капаци да брод книги, фотогр�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Тоа е направен од висок квалитет на АБС материјал, со силна издржливост

Само компатибилни со Garmin forerunner 310 XT.Материјали : Најлон.Стилски и удобно.Бендот се вклопува во зглобовит�

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Цинк легура.Производ Големина : дијаметар е за 1.57 инчен, должината на елен�

Scroll