Обновено
Мини Парфем Спреј Шишиња Refillable: Празни Парфем Sprayer 10ml 10Pcs Фина Магла Спреј Шише Примерок Шишенцето Сад за Патување Лосион

Мини Парфем Спреј Шишиња Refillable: Празни Парфем Sprayer 10ml 10Pcs Фина Магла Спреј Шише Примерок Шишенцето

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 292.56

Овој објект е главно погодни за течности, како што се парфеми, шминка отстранување течност, вода и така натаму.Компактен парфем чување шишиња може да се сретнат разни складирање потреби.многу корисно.Овој производ е мал во големина и може да биде лесно да се вчита во suitcases, ранци, итн., заштеда на простор.Тесни запечатување, не грижете се за протекување.Лесен за користење и носење, совршен за патување.Направени од добри PP пластика, нема штета, безбедно, издржливи и сигурни за користење.Не е лесно да, долго служат живот.Опис Ова е некои мулти - функција и практична пенкало форма парфем спреј шишиња, кои се добро направени од добри PP пластични материјали, трајни производи за долготрајна употреба.Со спреј дизајн, можете да го контролирате вашиот доза добро и без предизвикување отпад.Овие преносни и мала тежина празен пенкало форма под шишиња може да се полни и да се користат, кои се практични.Карактеристики - Боја : бела, темно црвена, жолта, портокалова и виолетова.- Материјал : ПП.- Големина : Околу 13. 00 X2. 00 X1. 50cm 5. 11 X0. 79 X0. 59in.- Капацитет : 10 ML.- Направени од добри PP пластика, нема штета, безбедно, издржливи и сигурни за користење.Не е лесно да, долго служат живот.- Тесни запечатување, не грижете се за протекување.Лесен за користење и носење, совршен за патување.- Овој производ е мал во големина и може да биде лесно да се вчита во suitcases, ранци, итн., заштеда на простор.- Овој објект е главно погодни за течности, како што се парфеми, шминка отстранување течност, вода и така натаму.- Компактен парфем чување шишиња може да се сретнат разни складирање потреби.многу корисно.Пакет Вклучувајќи 10 x празни спреј шишиња.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овие пластични спреј шишиња се во мини големина(113mm / 4.4"висока и 35mm / 1.27"широк), може да се вклопат беспрек�

Машина За Миење Садови Безбедно.Мешање на етерични масла.За наводнување на растенијата.На трајни млазн�

Мерења : Висина 4.60" x Дијаметар 1.53".Стакло pipette укина производ прецизно, да им се овозможи да се извлече т�

10 парчиња, доволен за секојдневна употреба или холидеј патување, доволно за да се задоволат вашите разл�

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Алуминиум оксид, пластика; Rotatable Airless Пумпа Шише : Лесни, Течење

Premim Материјал : Направен од високо квалитетни пластични, мирисслободна, безбедна и трајни производи за �

Материјал : Елоксирани алуминиумски.Tube Материјал : Стакло.Резултатите беа униформа магла спреј.Не излег

【Novely празни lip balm контејнери】 ќе добиете сосема 16 парчиња пластични lip balm цевки, доволна количина за да �

【Висококвалитетни материјали】 : Нашите патни сетови се направени на одлични материјали и може да се ко

Пластичен материјал, трајни производи за долго време се користи.Јасен стил, лесно за вас да се види внат�

Лицето шминка tools.Висок квалитет,брза испорака!.Преносни и погодно за секојдневна шминка.Предвидено од �

Парична казна Спреј : 18 мм спреј млазницата обезбедува парична казна спреј со вас 75ml Капацитет : На refillable

Патување големина контејнери се , BPA free, трајни, refillable и еднократно.Шише капи тесно натпревар шишиња' уст�

Кристал кристал дизајн : нашата усна сјај сад капаци се украсени со блескави кристал кристал, кои го пра�

Парична казна и единствен спреј, многу лесно да се работи.Направени од високо квалитетна ABS материјал, и�

ABS [Премиум материјалот] : Силни и отпорни на ПЕТ пластика.не грижи за течни истекување кога носите со вас

ГОЛЕМА УСТА 4 ОЗ : Широк Устата Тегли, Пошироката Устата го прави полесно за вас да се користи со телото к�

Уживање во вашите омилени нега на кожата производи за нега и убавина каде и да сте сега е можно со нашиот

Пакетот вклучува : 3 Pcs;Капацитет : 80ml;Големина : 35 x 145mm / 1.38" x 5.7";Материјал : Силикон;Боја : Розева.Направи на

КЛИКНЕТЕ на "Додади во Кошничка" копчето за да се цел на Mo Yo Природни Лаборатории HDPE 32 оз храна сос шише 32�

JSJJAWS направен од висок квалитет на јасно пластика, безбоен, и нетоксични, отпорни, refillable и еднократно.Изд

МЕРЕЊА : Висина 4.22" x Дијаметар 1.30 ".ТЕМА ГОЛЕМИНА : 20400 ИЗДРЖЛИВИ : Сина Избледени Стакло Совршено да се ук

Парфем шише е исклучителна изработка, исклучителна производство, оригиналност, со карактеристики, техн

Scroll