Обновено
Црна Кањонот Вечна Радост Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Црна Кањонот Вечна Радост Миризливи Косата Балсам, 16 Оз (2 Парчиња)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 549.60

Мирис : Вечна Радост (префинет, flowery мирис со јасмин и роза).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише (2 Парчиња).Мирис : Вечна Радост (префинет, flowery мирис со јасмин и роза).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мирис : Слез Ориз Лекување (Слез, Шеќер, Ванила и Марципан на Бакнеж и Топло Ванила база).Црна Кањонот Кос�

Оставам Во средството за смекнување на косата со Органски Маслиново Масло.Штити, услови за коса и moisturizes

3 Парчиња 13 Унца (385ml).Исполнет Со Куркума, Амла Екстракт И Кокосово Млеко.Го Зајакнува Насоки Против Крш�

Твојот вториот чекор да свилен мека, сјајна коса А moisturising клима уред со Масло од Кокос, Протеини од Свил�

Isoplus Castor Масло, средството за смекнување на косата 5.25 оз (Пакување Од 6).Isoplus Castor Масло, средството за смек�

Зголемување на косата дебелина (Aumento da espessura не fio).Скалпот ревитализација; (Revitalização не couro cabeludo;).Нуди сја�

Се грижат балсам за оштетена и хемиски третирана коса, која moisturizes и ја зајакнува косата структура.Попра

Еден 8 мл.шише на ЏЕЈСОН Нормализирање на Чајно Дрво средството за смекнување на косата.Ја храни скалпот

Мирис : Ориентален Ванила (Нота на цитрус, грејпфрут, yuzu, quince отворен за моќен бела цветни, јасмин, туберо�

ОНА што го ПРАВИ ТОА : Користете го нашиот Кадрици да Одат Магла Ми Текот на база на вода магла за да ведн�

Идеален за долга коса оваа формула поправки кршење од четкање против рамената или назад.8 унци на средст

Контроли и ги дефинира кадрици.Контроли frizz и flyaways.Услови и хидрира косата.Негување клима уред доставув�

Мешавина од четири климатизација actives длабоко јадев сува, тешко или оштетена коса да се врати копнееше з

ЈасMju Hatomugi Кожата клима уред 500ml / 16.90 Оз.Мултиакција климатизација face & body третман.ЈасMju.Користете тоа по

Заштита на штета нега, коса од надвор на животната средина стрес.Бесплатни мирисбесплатен додатокслобо

Горива косата со моќен спој на ProV хранливи материи и антиоксиданси, па косата е силна против штета.Работ

Производителот гаранција може да не се применува.Дизајниран за задржување и депонирање на телесна течн

Мирис : Бери Шампањ (Пенливи шампањ решавање во слатка, курва мешани шумски плодови мирис.).Црна Кањонот �

6 Парчиња 12 Унца (355ml).Без Сулфати Или Минерални Масла,.За Сува, Дехидрирана Коса.Брави Во Влага,.Контроли

ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Овој производ е само некоја база, која можете да ги прилагодите со додавање на било aromather

Контроли frizz & подели завршува.Подебели, посилни, здрава коса.Алкохолслободни.DOO GRO Мега стил Argan Масло се�

Scroll