Обновено
Дрексел 34-во. Електричен Камин Грејач со Тиково Mantel, Длабоко се Логирате на Екранот, Мулти-Боја Пламен, и Далечинскиот Управувач

Дрексел 34-во. Електричен Камин Грејач со Тиково Mantel, Длабоко се Логирате на Екранот, Мулти-Боја Пламен,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1958.40

Дрексел 34 во.електричен камин грејач со длабоко дневник екранот, мулти-боја пламен, а тиково mantel.Самостојна камин грејач брзо се загрева на 210 квадратни.ft.соба со двојно топлина settings и 9-часовен тајмер. 1500 W електричен камин вметнете карактеристики на реални најавите екран без неред и да се расправаме на вистински камин.Здрав МДФ рамка карактеристики на еден подолг mantel врвот, круна лиење, и fluted pilasters.Пламени може да се постави да функционира со или без топлина - совршени за сестрана употреба.На Дрексел електричен камин нуди совршена комбинација на стил и функционалност на секоја соба е сместен во.Неговиот тенок рамката е направена од здрав МДФ материјал кој е достапен во седум прекрасни бои.Чисти линии, fluted pilasters, и круната калапи се некои од дизајнерски детали кои го додадете знакот на рамката.Електричен камин вметнете произведува 5,115 BTUs на фан-принудени топлина, кој може брзо да се загрее на 210 квадратни.ft.соба.Реална, мулти-боја пламен екранот ора низ задниот дел на ложишта, создавање на движење, што ќе се фати вашето око.Жар на светлината глазура низ најавува рок, додавајќи моменти во текот на реални најавите екранот.Можете да ја прилагодите топлина прилагодувања со едноставно притискање на копчето, и во потоплите месеци, можете да го поставите пожарот да се прикаже без топлина што го прави совршен за да го користите сите во текот на годината.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

★ Сликите се направени од вистинска предмети.Бојата разликата е предизвикана од разликата во светлина�

По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на ср

Поврземе на големи шише; 2 [КОМПАТИБИЛНОСТ] : Погоден за грејач, кампување шпорет, преносни скара, десктоп

Спецификација на производот : име на Производ : облека закачалка, облека rail Product материјал : metal Product боја :

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

[МОЌ & ПРЕЦИЗНОСТ] До 19,000 осцилации во минута со 2 агли на напад : 5° за повеќе моќ, 3.4° за повеќе контрола на

На руно ткаенина е удобно, стерео по мера се намали одговара.ткаенина windproof нечистотија со валкани чисте

Дел Статус : Активен.Тип На Сензор : Акцелерометар, 3 Оска.Сетилните Опсег : ±2g, 4g, 8g.Интерфејс : I2 C.Напон На

Студената Војна Советски борбени Авиони МИГ.Печати Тип.Paper Size : 36.00 x 24.00 инчи.Носителот На Лиценцата : Danita

Тонот на вашите нозе и задник зголемување дефиниција со носење на нашиот прилагодливи глуждот тегови р

Здрав Материјал Направени од високо квалитетна ABS и нерѓосувачки челик материјал, добро изградени, не с

5* Диск Големина : 3 / 8инчен* Вкупна Должина : 48mm / 1.* Широко се користи во DIY ракана одлуки, автомобилската �

Отворот ISO Опсег до 6400.Таа, исто така доаѓа со 3.2 инчен LCD Ротирачкиагол Следи со Широк Агол на Гледање Рок

Производителот гаранција може да не се применува.Термос вакуум изолација технологија за максимална те�

Висока ефикасност до 96%.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, По�

Знак Носител на Пиедестал, 24x36, Стипса, Хром Овој оглас е за секој.Објект : Пријавете се на Држачот за Монт

Кога ќе одат надолу, дишам, кога ќе излезе, и издишување❃ глава не треба да се потпреме на supine одбор...

Наменета за сите денот удобност со издржливи сепак флексибилен и супер лесни рамка.Сепак традиционални

Photocell автоматски се претвораат светлината во мрак и ИСКЛУЧУВАЊЕ на зората.Одлично за паркинзите, градењ

ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.61

Тоа е ефикасен дури и во екстремни средини.Одлична сигурност : Ефикасно да ги заштитат рацете и лактите �

PCGS Оценување, Уверение; Сертификација Број : 31955607 2009 Година (P) Индијанци Sacagawea Долар; Манган / Бакар / Цинк.

Додаток Тип : Таванот Комплет.За Користење Со : Кабловска Пистата Системи.Спецификација : Додаток Тип : Т�

YSJJNDH СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ, безбеден и сигурен.Мали димензии и мала потрошувачка на енергија / Висока кон

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, нетоксични материјал

Висок квалитет на бел сјај керамички кригла.Печатени на двете страни и погодна за двете лево и десностр�

Scroll