Обновено
GYETAGCV Завртка М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 DIN7991 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Или Црна Одделение 10.9 Хексагонални Хексадецимален Штекер Рамна Глава Countersunk Завртка Никел Галвански Еле

GYETAGCV Завртка М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 DIN7991 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Или Црна Одделение 10.9 Хексагонални

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2371.20

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 5/10/50pcs хексадецимален socket countersunk flat head гром.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик / 10.9 квалитетен челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(вкупната должина).Тема должина : 3мм-50mm.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Метрички навој дијаметар : M2(2mm) / М2.5(2.5 mm) / М3(3мм) / M4(4mm) / М5(5mm) / M6(6mm)/ М8(8мм)Метрички навој теренот : 0.4 mm(M2) / 0.45(M2.5) / 0.5 mm(M3) / 0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1mm(M6)/1.25 mm(М8)Широко се користат во дом, кујна, електроника, комуникација и сл.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

М81.25 X 55мм.DIN 7991 и ISO 10642, Рамна Глава Хексадецимален Штекер Кап Завртки, Класа 10.9 Челик, Црна Оксид, HoloKrome (r)

Тема Големина : 256; Завртка Должина : 1 / 4" (1 / 4" 3" достапни) Не вклучувајќи висина на главата.Ален Хексадеци�

Име на производ : Хексадецимален Штекер Копчето Главата Завртки; Материјал : Легиран Челик; Површинска о

Копче главата штекер кап завртки е управувано со приклучок за клуч.Копчето штекер кап завртки нерѓосув�

832" Нишка 5 / 8" Нишка Должина 5 / 32" Хексадецимален Клуч Големина.Тело : не ' Рѓосувачки челик Европскиот ста�

Направени од 304 од не 'Рѓосувачки Челик, кои имаат добра отпорност на корозија, супериорен' рѓа отпор и од

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 5 / 10 / 50pcs хексадецимален socket countersunk

✔ Вклучува 50 Компјутери, М5 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки : M5 x 18 mm, Широко се Користат во Различни Апл

Глава Дијаметар : 0.361".Глава Висина : 0.087".Навој Дијаметар : 0.164".Теми По Инч (TPI) : 32 Груб или парична Казна Те�

Глава Дијаметар : 0.361".Глава Висина : 0.101".Навој Дијаметар : 0.190".Теми По Инч (TPI) : 24 Груб или парична Казна Те�

1 / 4"20 X 3".Чашката Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск.stainless_steel_188 1 / 4"20 X 3", Надворешно Навој сврзувачки

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 50pcs хексадецимален штекер капа на �

1 / 4"20 X 13 / 4", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Приклучок Кап Завр

【♚】Име : Нерѓосувачки Челик М2.5 Хексадецимален Штекер Хексадецимален Завртки За Полнење;...

Дијаметар : М8 / 8мм.Тема Големина / Теренот 1.25 Груб (Стандард) Конец.Тип : Рамна Глава Штекер Кап Завртки

Глава Дијаметар : 5.7 ММ Раководител Висина : 1.65 ММ Навој Дијаметар : 3ММ.Тема Покриеност : Целосна Тема.Гла�

Чашката Кап Завртки се завртки или машина завртки со Внатрешна Хексадецимален или Ален се вози стил.Упр

1 / 2"13 X 4".Чашката Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск.stainless_steel_188 1 / 2"13 X 4", Надворешно Навој сврзувачки

Глава Дијаметар : 0.262".Глава Висина : 0.073".Навој Дијаметар : 0.138".Теми По Инч (TPI) : 32 Груб или парична Казна Те�

М81.25 X 110mm.ISO 4762, Хексадецимален Socket Head Кап Завртки, Класа 12.9 Челик, Црна Оксид, HoloKrome (r) Бренд.Тема Класа 4g6g >

Материјал : 6 AL / 4 V(TC4)Титаниум Алуминиумски,Оценка 5 Стандард : DIN912 Употреба 4mm Ален Клуч.Тема на Теренот : 0

7 / 16"14 X 2".Чашката Кап Завртки, Хексадецимален Штекер Диск.stainless_steel_188 7 / 16"14 X 2", Надворешно Навој сврзувачк

Дијаметар : пат М5 / 5мм.Тема Големина / Височината : 0.80 Груб (Стандард) Конец.Тип : Рамна Глава Штекер Кап

Состојба : 100% Сосема нов.Материјал : Легиран Челик; Големина Тип : Навој Дијаметар x Тема Должина (mm).Заврт�

Бренд : Monster Bolts.Дијаметар Тема на Теренот : #6 32 unc завршетоци со / Груб Навој.Тип : Рамна Глава Штекер Кап

Глава Дијаметар : 0.547".Глава Висина : 0.166".Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 18 Груб или парична Казна Те

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 5 / 10 / 50pcs хексадецимален socket countersunk

Резултатот од оваа хемиска реакција е формирањето на црно железо оксид, magnetite (Fe3 O4), на површината на мет�

Глава Дијаметар : 0.262".Глава Висина : 0.073".Навој Дијаметар : 0.138".Теми По Инч (TPI) : 32 Груб или парична Казна Те�

Scroll