Обновено
КООРДИНАТОР Риба Пронаоѓач Кабел 1.8 mm Конзервирани Бакар Тешки и Носат-Отпорни, за Риболов Подводна Камера

КООРДИНАТОР Риба Пронаоѓач Кабел 1.8 mm Конзервирани Бакар Тешки и Носат-Отпорни, за Риболов Подводна Камера

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

Бела denier жица 3800d, затегнувачка цврстина 70 KG/154lbs.Кабел за риба пронаоѓач визуелна водител на подводни видео камера подморница инспекција на камерата.Тешко и носат-отпорни. 1.8 мм, конзервирани бакар материјал, high-definition пренос.Црвено жица-позитивни/VCC, зелена жица-светло контрола/СВЕТЛИНА, црна жица-негативни/GND, бела жица-video/VIDEO.Опис : - Кабел за риба пронаоѓач визуелна водител на подводни видео камера подморница инспекција камера - 1.8 мм, конзервирани бакар материјал, high-definition пренос - Црвена жица-позитивни/VCC, зелена жица-светло контрола/СВЕТЛИНА, црна жица-негативни/GND, бела жица-video/VIDEO - Тешки и носат-отпорни, - Бела denier жица 3800d, затегнувачка цврстина 70 KG/154lbs.Пакетот Вклучува : 1 Тек на Риба Пронаоѓач Кабел.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Предвремени затворање.Материјал Опис : Полиестер.Целосна Еден двострано Печатење.Тоа се меки, лесни и д�

1949S Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Овој сет содржи 8 закачалки во сите 7 silken ткаенинаопфатени поместена закачалки 3 се offбела, 1 розова, 1 кафе

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

【ГОЛЕМИНА】 1 / 4 инчи диск, 7 / 32 инчен 6точка штекер 【МАТЕРИЈАЛ】 Хром vanadium челична конструкција за сила и

Шефовите Форми : КУРШУМ; Глава Дијаметар(Максимум) : 8.6 mm (5 / 16 инчен); Глава Дијаметар(Min) : 4mm (5 / 32 инчен).Гла�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; МАК Autographed Разно Предмети.ЛАРИ МИЛ�

Направени од издржлив никел позлатен материјал.Кошница се вклопува во една чаша во време, во триаголен �

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Цинк легура.Производ Големина : дијаметар е за 1.57 инчен, должината на елен�

Долгата употреба време, висока капацитетот на батеријата.Вграденво висококвалитетни звучници, се прил�

C3 Микрожито Волфрам Карбид Секачи.Се користи за рачно изработени врата или други машини.Цврст Челик, Пр�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

925 Sterling Silver Факултативна Гравирање.Висина : 5.75".Тежина во грама : 112 Подарок Заградени.Направен во Израел..

Сите високоодделение за греење кондензатори се користат и материјали се претенциозност.Адаптација на �

ФАЌА ПАДНА СЕМЕ ДА СЕ ХРАНАТ ПОВЕЌЕ ПТИЦИ И ДА СЕ НАМАЛИ НА ЗЕМЈАТА НЕРЕД.Го намалува земјата во хаос.Одг

Шефовите Форми : КУРШУМ; Глава Дијаметар(Максимум) : 8.6 mm (5 / 16 инчен); Глава Дијаметар(Min) : 3мм (1 / 8 инчи).Глав

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

Со голема помош на багер, гигант депонија камион и фантастична пред loader, оваа колекција се карактеризир�

Scroll